KU990, nowy soft, "Invalid USIM Card"

Witam!

Mam telefon LG KU990, chciałem zmienić softa na nowszego ponieważ czasem “gubił” mi kartę pamięci.

Pobrałem wszystko co było potrzebne i wgrałem softa (ku990-dz-v10g-jul-08-2008-opn-eu.dz), lecz przy włączeniu telefonu był błąd “unavailable wallpaper file”. Poczytałem, wgrałem wielokrotnie folder Flex, lecz najlepszym wynikiem okazało się to, iż wyskakuje błąd “Invalid USIM Card” czy coś. Wgrywałem softy z 15 razy lecz to lepszego wyniku nie dało. Jedynie teraz nie ma napisu “Invalid USIM Card” bo jakoś “wyparował” i go nie widać.

Na początku miałem softa v10b, sieć oragne, bez simlocka.

Proszę o pomoc bo nie wiem co robić !

Tu czytaj i pytaj, na pewno więcej osób będzie wiedziało co robić http://www.ku990.pl/Forum/

Gdyby Kolega aktualizował oprogramowanie poprzez LG Mobile Update Tool to problemu by nie było ale cóż. Dać dziecko do programu który nie ma nawet autoryzacji / certyfikatu od LG, czego dowodem do Flashowania jest obecnie najlepszy Vygis Tool Box.

No widzisz, ja też mam KU990 i żadnym programem od LG nie dało się wgrać nowszego softu niż v10b.

GSM Ulti to lipa a nie program. Jedynie poza LG Mobile Update Tool można użyć jeszcze programu Vygis Tool Box lecz on kosztuje. Nie uwali telefonu, nie trzeba bawić się plikami flex itp.