Kultura

Ludzie co się dzieje na tym forum ??

Człowiek usiłuje zrozumieć problem, często opisamy tak, że nie można niczego zrozumieć, mimo to usiłuje pomóc. W odpowiedzi dostaje taki tekst…, że odechciewa się pomagac :frowning:

Jeżeli kogoś niezadawala odpowiedź, to niech poczeka na porady innych, a nie wylewa swoją irytację, że w pięty idzie… Z takim podejściem daleko nie zajdziemy.

Ja wiem, że nie myli się ten, kto nic nie robi…

Obserwuje to nagminnie na forum :frowning: czy tak powinno być ??

Nie z forum, ale z niektórymi, userami tego forum. Kultura osobista i złe wychowanie to przyczyny takiego zachowania. Taki user długo tu nie zabawi, więc trzeba go zlekceważyć. :?

Najlepiej, lekceważyć, nie odpisywać. Takiemu zamknąć temat bez ostrzeżenia a samego delikwenta po kolejnym upomnieniu zbanować. Jeśli nie dociera, gość niereformowalny jest - to trudno. Fakt, ostatnio zauważyłęm więcej takich osób.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=18752 - jak widac DUCH owi bardzo sie nudzi ! chcialbym aby z tym cos zrobiono ! :roll:

pozdrawiam :wink:

Monczkin wiem coś o tym… prześladuje mnie kolega/koleżanka Michał.Q… obraża mnie na forum, obraża mnie na PW… czepia się zawsze i o wszystko… wkurza mnie bardzo i jego/jej szczęście, że umiem się jeszcze powstrzymać bo inaczej to bym go/ją zjechał jak walec :!: :!:

niektórzy się wycwanili i proszą ładnie o gotowce… nawet się na GooGlach nie chce poszukać… tylko: “Proszę podajcie”… :evil:

czasami aż ręce opadają… :frowning: :frowning:

UPDATE: sami widzicie co za ********* :-x :-x :-x

Przykład na to że sami userzy często prowokują do takiego zachowania. Jak się nie ma co pisać to się poprostu nie pisze. Ręce opadają. :evil:

Michał_Q, szczerze, bardzo mnie irytujesz.

Duchu że kolega cię irytuje to nie znaczy że masz z tematu robić prywatną rozgrywkę. A jak ci ręce opadają to niech opadną do konca i nie odpowiadaj wcale. Tekst który napisałeś w topicu o którym mowa jest kiepskiej jakości. Tam dopiero ręce opadły.:evil:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 800#140800

Duch na drugi raz nic niepisz bo zaczynasz wydziwiać korona zgłowy nie zpadnie jak sam znajdziesz post z pomocą i podasz linka :twisted: :twisted:

pysiu mnie korona nie spadnie… bo statystycznie zawsze podaję linka z pomocą… to nie mnie się nie chce poszukać :!: ale każdy widzi co chce widzieć :roll: z mojej strony EOT - szczególnie w kwestii Michał_Q. ; dla mnie tego usera już na tym forum nie ma… :slight_smile:

pax, panowie, pax

chodzi o to żeby coś z tym zrobić

według mnie należy to tępić z całą stanowczością - może dodać opcje ostrzeżeń ?? albo zacząć banować ?? może dopisek od modków z cytatem z regulaminu ??

regulaminu “nikt nie respektuje” dopóty nie dostanie po łapach

Niestety to jest prawda.

Cały czas są kierowane.

To narzędzie stosujemy tylko w skrajnych przypadkach.

Ja mam tylko nadzieję że stado znudzonych feriami gimbusów po rozpoczęciu nauki bedzie miało miej czasu na wypisywanie głupot na forum.

Ja przyznam, że nie respektowałem. Ale [wydaje mi się], że zachowuję się w miarę kulturalnie. Regulamin nie nauczy nikogo kultury tylko rodzice.

I link do regulaminu nic nie da bo i tak go nie przeczyta :? …

Tutaj rolę gra wychowanie [głównie] a nie regulamin.

Też mam taką nadzieję, bo zauważyłem, że to zjawisko nasiliło się w ostatnim okresie.

myślę, że na forum powinno się wprowadzić Listę ostrzeżeń

polegałoby to na tym, że jeżeli user w jakiś sposób naruszy regulamin zostanie ukarany ostrzeżeniem

3 czy 5 ostrzeżeń będzie automatycznie kończyło się banem :slight_smile:

listę ową można by umieścić w panelu opcji obok Profil

myślę, że byłoby to skutecznym działaniem przeciwko niektórym zagrywkom… :slight_smile:

@ DUCH i tak nic z tego :wink:

dlaczego :?: myślę, że taki pomysł powinien trafić do administracji… byłoby prościej i przejrzyściej w określaniu kto naprawdę zawinił :!:

nie byłoby nietykalnych…

Albo po lewej pod avatrem :smiley:

tak jak jest np. tu

przykład

przy użytkowniku monczkin (sa samym dole na dzień dzisiejszy :slight_smile: )

Witam,

podałeś złego linka chyba. :wink: Powinien być chyba TEN.