Kumpel nie moze pobrać aktualizacji

siemka. moj starszy kumpel ma viste ultimate. i pobrał 18 aktualizacji w tym 17 zainstalował a jednej nie moze:(

0ef8593283abade8.jpg

dodam ze viste ma orginalną!

tia.

A po co instaloweał wszytskie language packi ??

To nie potrzebne jest.

Poza tym, pokaż historie aktualizacji, i pokaż screena z tą brakująca aktualizacją

on nie instalował zadnych language packów!

screen1

2be521a8a2422ed8m.jpg

screen2

17fd83567d0417d7m.jpg

ps tej zaznaczonej nie moze zainstalowac.

Czy oby ta wersja była na serio Oryginalna, bo mi coś się nie chce wierzyć,

poza tym nie tylko tej zaznaczonej aktualizacji nie zainstalował, ale jeszcze pare się znalazło nie zainstalowanych

jezeli by nie była orginalna to bym tu nie pisał. a jakie się jeszcze niezainstalowały?? bo tych jezecznych to celowo nie instalował bo chce mieć tylko polski język.

Spójrz sobie na screen nr 1 i przeczytaj sobie pod tym gdzie jest napisane STAN i będziesz wiedział które :slight_smile:

no tak ale wie ktoś dlaczego one się nie zainstalowały??

  1. 80% to to że ma nielegalny system

2.Reszta to to że po aktualizacjach nie zrestartował kompa

Jeśli zrestartował, to już nie wiem

Może firewalla ma jakiegoś ?? jakiego ??

Wirusy na kompie także mogą przyczynić się do tego, najlepiej niech jeszcze w tym temacie poda ci loga z hijacka żebyś wkleił, dla opewności że nie są to wirusy

  1. system orginalny!!

  2. zrestartował,firewala ma ststemowego, wirusów raczej nie ma bo jest prosto po instalacji

log:

Po czym poznajesz? pytam tak z ciekawości :slight_smile:

Na 99.9%, że to wina wersji PL.

Na 99.9%, że to wina wersji PL.

po tym że kupił ją w sklepie przed wczoraj.

Złączono Posty : 01.02.2007 (Czw) 7:08

po tym ze kupił ją w sklepie przed wczoraj,

;/

Odpowiedź padła na samym początku. I teraz w co drugim poście będzie pytanie “ale na pewno? ale na pewno?”. Użytkownik napisał:

SYSTEM JEST ORYGINALNY.

Teraz lepiej widać? Radzę darować sobie takie teksty następne, skoro już jest jasne.

Posta El Presidento kasuję jako OT.

No właśnie jacy wszyscy są uczciwi, same aniołki, i nikt nigdy nie miał lewego windows’a na swoim kompie.

http://support.microsoft.com/kb/928232/

ja mam lewego i jakoś nie mam problemów!

jakie tempe ludzie! myślicie że to co lewe nie do sie zaaktualizowac!

:evil: :evil: :evil:

daruj sobie… :roll:

sory poniosło mnie :slight_smile:

Wszyscy bredzicie :mrgreen: znam kolesia co ma pirata i instaluje aktualizacje. A w xp jak bylo instalowaly sie aktualizacje albo automatycznie albo przez powiadomienie nawed na piratach.Nawed jak by mial pirata to nie tego wina