Kumple co jest grane?

SŁUCHAŁEM MUZY A TU MI WYSKOCZYŁ NIEBIESKI EKRAN Z JAKIMS BŁĘDEM NO TO STUK W RESTART KOMP URUCHAMIA SIĘ NORMALNIE LECZ ZANIM CAŁY SYSTEM SIĘ ZAŁADUJE JAKIEŚ 30 SEKUND JEST EKRAN Z NAPISEM ZAPRASZAMY (STANDARD XP) I DOPIERO POTEM POJAWIA SIĘ CAŁY PULPIT CO JEST GRANE???

Moim zdaniem to chyba dobrze, że pokazuje Ci się najpierw, że Cię witają a potem pulpit- też tak mam !

Ale tu nie chodzi o to, że się pojawia, tylko, że długo ten ekran jest na monitorze, i długo system się uruchamia.

Ja radziłbym ScanDisk jak i defragmentacje dysków.

Pozdrawiam

Ja mam podobny problem, choć zapewne źródło jest zupełnie inne. Mam win 98 i kiedy po formacie zainstalowałem wszelkie poprawki do windowsa jakie znalazłem, od tego czasu komp włącza mi się baaardzo długo, bo chyba przez minutę pokazuje się tabela z dyskami, napędami itp. Już się zdążyłem przyzwyczaić… :frowning:

Dokladnie tak jak pisze filozof :lol: Tez mam Win98 i po zainstalowaniu czegos nie pamietam czego ale chyba directx9 odrazu zauwazylem roznice czasu ladowania sie windy :? Tez bylem po formacie i swiezym install :stuck_out_tongue: To jest jakies fatum :stuck_out_tongue: A scandisk i defragmentacja niepomaga :evil:

To odinstaluj DX9 - były niedawo jeszcze

wersje dla 98 i XP - może masz złą?

Mozliwe ze jest tak jak piszesz asterisk ale watpie bo kiedys nie bylo dx9 a pamietam ze czasami po zainstalowaniu czegos niekoniecznie dx komp zwalnial przy ladowaniu :? W sumie to i tak mozna sie do tego przyzwyczaic te 10sekund mnie nie zbawi :stuck_out_tongue:

Zastosuj porady proponowane przez kolegow… Zwlaszcza przez Alien - a.

Dodatkowa moja porada - zanim to uczynisz przejrzyj co tak wlasciwie masz w swoim AUTOSTARCIE…

A poza tym to staraj sie nie korzystac z przycisku RESTART bo to na XP dziala jak plachta na byka ( bynajmniej u mnie) zawsze mozesz zastosowac ctrl+alt+del i wylaczyc niechciany proces albo skorzystac z menu START…

POZDROWIONKA.