Kupić a nie żałować (sprzęt muzyczny kieszonkowy)

Witam

Chcę się dowiedzieć co warto kupić mp3 czy mp4,jak znacie inne odtwarzacze muzyki (przenośne) to proszę pisać.

Szukam małego dobrego odtwarzacza muzyki,który czyta większość formatów muzyki

Proszę iż miałbym ,tak aby użytkował mniej więcej 2 lata .

Pozdrawiam

Sansa Clip.

jeśli mp4 to z media markta za 200zł kupisz 4gigowego san diska sansa z nawet dużym ekranem

Ja mam Sandisk Sansa Fuze i jestem zadowolony. Bateria trzyma dosyć długo (myślę coś w okolicach czasu podawanego przez producenta[25h-muzyka], ile dokładnie niewiem bo niemierzyłem;a pozatym jmneszcze nie miałem tyule czasu by słuchać aż do końca baterii…).

Sansa na początku obsługiwała tylko kilka typów plików, ale co jakiś czas są updaty firmwaru, po ktorych sansa obsługuje więcej typów plików.

W zestawie jest tylko kabel usb, płytka z instrukcją i miękki pokrowiec na playera. Komputer wykrywa sanse jak pendriva i muzyke, zdjęcia można wgrać poprzez kopiuj/wklej, natomiast filmy należy przekonwertować sansa media convert’erem następująco:

podłączamy sanse, otwieramy konverter, wskazujemy plik do konwersji, klikamy convert i film po przekonvertowaniu automatycznie ląduje w sansie w folderze video.

Ekran fuza jest nieduży ale czytelny, player jest latwy w obsłudze, słuchawki z zestawu grają ładnie. Co doładowania z gniazdka sieciowego to wystarczy kupić ładowarkę z wyjściem usb do którego podczepiamy kabel z zestawu i gotowe.

to chyba tyle;jak coś to pytaj :slight_smile:

Może spać chce się , ale czy są mp5 :?:

Czym się różnią od poprzedników , dźwiękiem , jakością .

Mają coś dodatkowego w czym można się zauroczyć i być szczęśliwy z zakupu :?: :?: :?: :?:

nie ma mp5 chyba że jakiś szajs na allegro

Co lepiej kupić mp3 czy mp4 :?: :?: :?:

może nic i w telefonie słuchać

mp4 bo niewiele większe (niektóre oczywiście) a przytym funkcjonalność lepsza (video itp…)

Obecnie jestem posiadaczem SEw610i. Jakośc dzwięku jest dobra. Basik itd. Miałem już i mp3 i mp4 Creative ale tel jednak jest najlepszy

To lepiej kupić fona, jaki ?

Aparat,Podczerwień nie wchodzi w skład i ład.

Najlepiej jak by było duża rozdzielczość ekranu (calach), piękna muzykalność w odtwarzaczu ,i pojemność karty wbudowanej +dodatkowe zewnętrzne pamięci , piękne menu bez jakiś badziewi.

:!: No to wszystko co już zamieszczam w topic’u :!:

może iPod Shuffle 2G (ten z przyciskami) albo iPod Nano 2G 2GB (do 200zł będzie)

wymiary nano to 9cm na 4cm a grubość to ok 6mm z tego co kojarzę :wink:

Z tańszych to warto zastanowić się nad marką MPower. Mam i nie narzekam.

Może CREATIVE ZEN? Ja mam, używam i jestem zadowolony.

ja też mam Creative ZEN i jestem zadowolony ;d