Kupię konto ICQ (nr + hasło)

Witajcie

Sprawa może wydawać się śmieszna ale potrzebuję zakupić konto w nieco zapomnianym dziś komunikatorze ICQ. Wygląda to tak, że w pewnym systemie mogę podać nr ICQ do przesyłania na niego powiadomień o zdarzeniach. oraz dane drugiego ( nr + hasło do konta) , z którego system wysyła te informacje. Niestety nowo rejestrowane numery identyfikowane są tylko po nr telefonui na telefon przychodzi sms z hasłem, na podstawie którego mogę się zalogować w oficjalnej aplikacji ICQ. Niestety problem w tym, że ja w systemie muszę podać nr ICQ oraz hasło, którego nie mam. Samo ICQ jest teraz tak głupie, że nie mogę zresetować hasła bo nie ma podpiętego maila, do konta, o którego przy rejestracji nie byłem pytany a teraz w edycji profilu jest owszem opcja dodania maila ale… aby zatwierdzić zmianę muszę podać hasło, którego nie znam, bo nigdzie takowego nie podawałem, no po prostu patologia. Googlowanie dało mi tyle, że takich osób jak ja, czyli mających nr ale bez hasła i możliwości jego odzyskania jest od groma a firma olewa zgłoszenia, dlatego może ktoś ma taki nr, którego od lat już nie używa i zechciałby odsprzedać za jakieś rozsądne pieniądze. Nr będzie używany w pewnym systemie jak wspomniałem i będzie on wykorzystywany tylko do wysyłania wiadomości na inny, mój stary, który działa normalnie i nie ma takich cyrków.

Powinieneś od razu zamieścić wiele dajesz.

Nie chcę tego robić czekam na jakieś propozycje cenowe
ps sprawa już nieaktualna, kupiłem numerek na jakiejś stronce zajmującej się ich sprzedażą za niecałe $2 przy okazji miałem pierwsze doświadczenia z bitcoinami. Ciekawie to wszystko wygląda tak na marginesie :wink: