Kupie matryce toshiba A500-1gz

Witam !!

w sklepije komputerowym za matryce LTN160AT06 T01 powiedzieli 900 zł zrobiło mi sie przykro bo za laptopa zapłaciłem niewiele wiecej a wiec poszukuje wszelkiej maści zamieników lub orginał (tani używany) co by pasowało do mojej jak by miał ktoś pomysł jak tanim kosztem wymienić matryce to Bardzo prosze o pomoc. może wam sie uda coś doradzić wszystkie szpece z mojego miasta mówią że to jest nie opłacalne !

interesuje mnie matryca jak najtańsza oczewiście jedynie używana. lub zamienik używany lub tani LUDZIE POMÓŻCIE nie mam pieniedzy na nowego laptopa czy matryce za 900zł. pozdrawiam

Rzeczywiście wyznalzek ten lapek jakiś amerykański ? matryce są faktycznie drogie do tego modelu np http://www.ebay.co.uk/itm/VIBOX-NEW-16- … 2ec6f0a54b co ja bym zrobił to wyjął matryce zobazył jakie ma złącze i poszukał czegos takiego o takim złączu i rozmiarze 16 cali na allegro , jakiegos zamiennika , chyba najtaniej

tanim kosztem, czyli?

ten lapciak ma matrycę ze złączem 30 pin, podświetlanie CCFL. Ceny takich matryc to ok 500 zł nowe na allegro, używane ok 300.

//edit: wkradł się błąd - napisałem że ccfl to podświetlanie 40 pin, co nie jest prawdą. po prostu przeskoczyła mi ręka i nie zauważyłem - drobny błąd ale mógłby się dla kogoś okazać niezwykle kosztowny.

w tym rzecz problem że tych używanych matryc nie ma poluje na taką matryce już z 2 tygodnie wysyłałem maile o zapytanie o matryce chyba już do wszystkich sprzedawców z allegro m1k3 mógłbyś mi podesłać linka z nową matrycą za 500 zł bo najtańsza jaką znalazłem to 760

to jest dokładnie taka matryca jakiej potrzebujesz, ale upewnij się jeszcze kontaktując sie ze sprzedawcą.

http://allegro.pl/toshiba-a350-matryca-gwarancja-i3112177104.html

moja laptoza ma kod LTN160AT06 T01

w toshibie a350 jest kod LTN 160AT01 T01

prosze o wypowiedzenie sie jakiegoś znawcy czy matryca bedzie działać w a500-1gz ??

wyjmij tą matrycę i zobacz czy ma złącze 30 pin i inwenter (podswietlanie ccfl), czy 40 pin (podswietlanie led) i wtedy będzie na 100% wiadomo.

ja (chociaż kiepski ze mnie znawca jak widać) stwierdzam że będzie działać ta którą ci proponuję.