Kupie matryce toshiba A500-1gz

kupię

(Danonf1) #1

Witam !!

w sklepije komputerowym za matryce LTN160AT06 T01 powiedzieli 900 zł zrobiło mi sie przykro bo za laptopa zapłaciłem niewiele wiecej a wiec poszukuje wszelkiej maści zamieników lub orginał (tani używany) co by pasowało do mojej jak by miał ktoś pomysł jak tanim kosztem wymienić matryce to Bardzo prosze o pomoc. może wam sie uda coś doradzić wszystkie szpece z mojego miasta mówią że to jest nie opłacalne !

interesuje mnie matryca jak najtańsza oczewiście jedynie używana. lub zamienik używany lub tani LUDZIE POMÓŻCIE nie mam pieniedzy na nowego laptopa czy matryce za 900zł. pozdrawiam

(pete1) #2

Rzeczywiście wyznalzek ten lapek jakiś amerykański ? matryce są faktycznie drogie do tego modelu np http://www.ebay.co.uk/itm/VIBOX-NEW-16- … 2ec6f0a54b co ja bym zrobił to wyjął matryce zobazył jakie ma złącze i poszukał czegos takiego o takim złączu i rozmiarze 16 cali na allegro , jakiegos zamiennika , chyba najtaniej

(L2m1k3) #3

tanim kosztem, czyli?

ten lapciak ma matrycę ze złączem 30 pin, podświetlanie CCFL. Ceny takich matryc to ok 500 zł nowe na allegro, używane ok 300.

//edit: wkradł się błąd - napisałem że ccfl to podświetlanie 40 pin, co nie jest prawdą. po prostu przeskoczyła mi ręka i nie zauważyłem - drobny błąd ale mógłby się dla kogoś okazać niezwykle kosztowny.

(Danonf1) #4

w tym rzecz problem że tych używanych matryc nie ma poluje na taką matryce już z 2 tygodnie wysyłałem maile o zapytanie o matryce chyba już do wszystkich sprzedawców z allegro m1k3 mógłbyś mi podesłać linka z nową matrycą za 500 zł bo najtańsza jaką znalazłem to 760

(L2m1k3) #5

to jest dokładnie taka matryca jakiej potrzebujesz, ale upewnij się jeszcze kontaktując sie ze sprzedawcą.

http://allegro.pl/toshiba-a350-matryca-gwarancja-i3112177104.html

(Danonf1) #6

moja laptoza ma kod LTN160AT06 T01

w toshibie a350 jest kod LTN 160AT01 T01

prosze o wypowiedzenie sie jakiegoś znawcy czy matryca bedzie działać w a500-1gz ??

(L2m1k3) #7

wyjmij tą matrycę i zobacz czy ma złącze 30 pin i inwenter (podswietlanie ccfl), czy 40 pin (podswietlanie led) i wtedy będzie na 100% wiadomo.

ja (chociaż kiepski ze mnie znawca jak widać) stwierdzam że będzie działać ta którą ci proponuję.