[KUPIĘ] Office 2010 dla użytkowników domowych PL 3 PC

Tak jak w temacie, może ktoś ma i chciałby się pozbyć za dobrą cenę?

Dla kogo?

Dla obu stron rzecz jasna.

Dla Ciebie jaka cena będzie dobra?

Około 275 PLN razem z ew. przesyłką.

Niestety, ta cena jest dobra tylko dla Ciebie, a “mówiłeś”, że

Mam wrażenie, że jelenia szukasz. Za “takie” pieniądze to zapomnij o Office, skoro Cię nie stać pobierz z neta darmowego open office’a.

Inaczej powiesz za rok lub dwa jak pojawi się Office 15. Wszystko jest względne.

Tak czy inaczej jestem otwarty na propozycje. Nówkę mogę mieć za 340 razem z wysyłką.

Tylko, że Office nie zużywa się, więc na cenie dużo stracić nie może. No bo powiedz, czym się różni używany Office od nowego? A no niczym, czyli szukasz po prostu kogoś kto sprzeda Ci Office’a jakieś 70 zł taniej. Już lepiej sobie kup ‘nówkę’ albo poszukaj na Allegro.

Moja oferta kupna jest dla osób, które chcą się pozbyć office. Dla nikogo innego.

No i co to zmieni, czyli wg Ciebie mój Of. 2010 będzie bezużyteczny ? i nawet w Wordzie paru zdań nie napiszę ? Śmieszny jesteś, na innym komputerze mam Office’a 2003 i jakoś się nie zdeaktualizował.

a czym ona się różni od mojego? że foli na pudełku nie ma?

No to dlaczego nie bierzesz?

Owszem, ale nie za pół darmo.

Po co kontynuować ten dyskurs. Office 2007 dostaniesz za 200 PLN a Office 2010 za 340 PLN. Skąd ta różnica? Widzisz sam, że jest zbyt duża i że szukam czegoś pomiędzy?

Skoro jesteś tak zorientowany, a Office 2003 ile “stoi” ?

Nie wiem :slight_smile: Ale możesz sprawdzić na alledrogo.

Wątek jest już nieaktualny, ponieważ zdecydowałem się jednak na nowego. Można ten wątek jakoś usunąć/przenieść do kosza?

Sprawdziłem i byś się zdziwił z tą swoją teorią. I słusznie, że kupujesz nowy, za dwa lata mogę odkupić od Ciebie za stówę z przesyłką. :smiley:

Za 275 PLN chętnie Ci sprzedam o ile nowa wersja będzie kosztowała podobnie co obecna.

To lepiej poczekaj te 2 lata za “takie” pieniądze kupisz sobie od razu najnowszego office’a.