[KUPIĘ] Office 2010 dla użytkowników domowych PL 3 PC

kupię

(Wasti) #1

Tak jak w temacie, może ktoś ma i chciałby się pozbyć za dobrą cenę?

(Breitner) #2

Dla kogo?

(Wasti) #3

Dla obu stron rzecz jasna.

(Breitner) #4

Dla Ciebie jaka cena będzie dobra?

(Wasti) #5

Około 275 PLN razem z ew. przesyłką.

(Breitner) #6

Niestety, ta cena jest dobra tylko dla Ciebie, a "mówiłeś", że

Mam wrażenie, że jelenia szukasz. Za "takie" pieniądze to zapomnij o Office, skoro Cię nie stać pobierz z neta darmowego open office'a.

(Wasti) #7

Inaczej powiesz za rok lub dwa jak pojawi się Office 15. Wszystko jest względne.

Tak czy inaczej jestem otwarty na propozycje. Nówkę mogę mieć za 340 razem z wysyłką.

(Rst00) #8

Tylko, że Office nie zużywa się, więc na cenie dużo stracić nie może. No bo powiedz, czym się różni używany Office od nowego? A no niczym, czyli szukasz po prostu kogoś kto sprzeda Ci Office'a jakieś 70 zł taniej. Już lepiej sobie kup 'nówkę' albo poszukaj na Allegro.

(Wasti) #9

Moja oferta kupna jest dla osób, które chcą się pozbyć office. Dla nikogo innego.

(Breitner) #10

No i co to zmieni, czyli wg Ciebie mój Of. 2010 będzie bezużyteczny ? i nawet w Wordzie paru zdań nie napiszę ? Śmieszny jesteś, na innym komputerze mam Office'a 2003 i jakoś się nie zdeaktualizował.

a czym ona się różni od mojego? że foli na pudełku nie ma?

No to dlaczego nie bierzesz?

Owszem, ale nie za pół darmo.

(Wasti) #11

Po co kontynuować ten dyskurs. Office 2007 dostaniesz za 200 PLN a Office 2010 za 340 PLN. Skąd ta różnica? Widzisz sam, że jest zbyt duża i że szukam czegoś pomiędzy?

(Breitner) #12

Skoro jesteś tak zorientowany, a Office 2003 ile "stoi" ?

(Wasti) #13

Nie wiem :slight_smile: Ale możesz sprawdzić na alledrogo.

Wątek jest już nieaktualny, ponieważ zdecydowałem się jednak na nowego. Można ten wątek jakoś usunąć/przenieść do kosza?

(Breitner) #14

Sprawdziłem i byś się zdziwił z tą swoją teorią. I słusznie, że kupujesz nowy, za dwa lata mogę odkupić od Ciebie za stówę z przesyłką. :smiley:

(Wasti) #15

Za 275 PLN chętnie Ci sprzedam o ile nowa wersja będzie kosztowała podobnie co obecna.

(Breitner) #16

To lepiej poczekaj te 2 lata za "takie" pieniądze kupisz sobie od razu najnowszego office'a.