Kupie P1 albo P2

Kupię/przyjmę zestaw oparty na Pentium 1, albo Pentium 2 :slight_smile:

Ja mam Pentium 2

cały zestaw sprawny, procek chyba 266mhz, 64mb ram, jakaś grafika, dysk 4 GB chyba, karta dźwiękowa Creative, jakiś zasilacz, monitor CRT

ile dasz za to?

pełna specyfikacje jutro mogę podać

Potrzebuje samą platforme, bez monitora. Nie wiem - 20zł + przesyłka?

Z jakiego miasta jesteś?

Warszawa, z obudowa czy bez?

Bez znaczenia. Najlepiej bez.

Jak chcesz to Ci mogę wysłać zestaw z obudową i może zasilaczem, sporo gratów mi zalega w piwnicy, za koszt wysyłki 20 zł.

Tobi - ratujesz mi życie.

1szego, po wypłacię się odezwe.

Spróbuje pobić rekord świata w OC na tych prockach :smiley:

Ok, między czasie sprawdzę co tam mam, jedyne co może brakować to dysk (chyba że 2GB starczy :wink: bo większych aktualnie nie posiadam), z zasilaczy to pewnie mam tylko feele I i codegeny.

Dysku nie potrzebuje. Zależy mi tylko na MOBO, CPU, GPU i RAM :slight_smile:

Myśle, że mojego XFX’a nie dam rady podłączyć? Starsze płyty miały chyba inne gniazdo niż ATX?

Wtyk wepniesz, ale… jeśli ten zasilacz nie ma linii -5V (kabel koloru białego we wtyku ATX), a płyta jej wymaga to nie odpalisz kompa, starsze płyty często do startu wymagały linii -5V, która została usunięta z wymogów przy wprowadzaniu normy ATX 1.3

Więc jeśli bęziesz miał jakiś zbędny zasilacz, to też możesz go tam włożyć.

ot: w stopce masz '‘EK Supreme LT’, jest to cały, gotowy zestaw? Coś z tych: http://www.cooling.pl/zestawy,kategoria,28_58.html ?

Ok, zobaczę co mam, ale pewnie tylko zasilacze z czarnej listy.

EK Supreme LT to blok kiedyś sprzedawany oddzielnie, obecnie jest nowa rewizja LTX, zestaw mam na innych częściach pompa Swiftech MCP350, rezerwuar EK DDC-X 100, chłodnica Black Ice GTS 120 owiewana przez Noiseblockera MF12-S2, złączki Feser 10/16, i wąż 10/16, płyn EK Blood Red, i parę adapterów kątowych 45 st, temp puki co nie przekroczyłem 50 st.

Zastanawiam się nad kupnem WC, ale jak zawsze brakuje mi kasy…

W zbiorach mam ok 10 może więcej kości SDR większość z tego co pamiętam 64MB PC100/133

Jeden proc Celeron 800 s370 jest zamontowany w płycie, ale tą płytą raczej nie ma co się interesować ze względu na uszkodzenie kondensatorów

Płytę ATX na SDR s370 z prockiem Celeron 366

Płytę ATX na SDR procesor slotowy Pentium 2 233 lub 266

Płytę ze stacji roboczej na 2x 370 z 2x Pentium 3 EB 866 może mieć uszkodzony jeden slot na ram, ale prędzej jest to wina kości może jak się inną włoży to będzie ok, płyta jest nieco kapryśna np kontrolery sata na pci czy adaptery sata<>ata na niej nie działają, przy zmianie dysku/dvd trzeba w biosie włączyć opcję wykrywania, ale procki ma tip top.

Z kart mam coś typu TNT/Riva

Zasilacz mam MC Feela 300 lub 350W z ostatniego gruchota jakiego miałem postawić na nogi

Obudowa ATX/mATX modecoma, myślę żeby zamontować w niej zasilacz, i te wszystkie płyty popakować w pudełka wsadzić do obudowy i wysłać. Mi to zawala pułki, ale wyrzucić mi szkoda jak masz chęć tym się pobawić to mogę słać wszystko. Może coś się jeszcze znajdzie to był wstępny rekonesans :wink:

Co do wodnego to też funduszy nie miałem, składałem na raty, zwykle raz przy wypłacie kupowałem kolejną część :slight_smile:

Chcesz dalej te stare części?