Kupię płytę główną s.775

Jak w temacie kupię płytę główną pod socket 775 dokładnie potrzebuję dwie takie płyty,jeśli ktoś ma to może być z procesorem (chociaż jeden procesor mam).

Kupię też sprawną stację dyskietek (moja jest zepsuta,a potrzebuję do pewnego projektu) i napęd najchętniej DVD - RW w dobrym stanie i w pełni sprawny.

Proszę w temacie o podawania dokładnego modelu płyty głównej i ceny.Tylko w pełni sprawne.

Pozdrawiam.

Siema mam do sprzedania płytę główną (packetball) , procesor 3,40 GHz  (pentium 4) , dysk 250 gb  nagrywarkę,ram 2 gb + pasta termoprzewodząca termo activ silver 4 lub 5 nie jestem pewien  Samsung SH-S203 , zasilacz i dysk jak coś to pisz na gg 37111646 lub email tkomek5@gmail.com

Nagrywarke dvd-rw mam na sprzedaż.

Odświeżam…Jedna płyta zakupiona szukam dalej.Pozdrawiam.

Temat dalej aktualny interesuje mnie zakup tego co napisałem w pierwszym poście tego tematu.Pozdrawiam

Ja będę miał na sell ale to dopiero początkiem czerwca Gigabyte GA G41M combo rev 2.0 z oryginalnym pudełkiem fakturą oraz kartą gwarancyjną + gratis procesor z podpisu 

Mam używaną GA-EP31-DS3L rev 1.0 Stan idealny (+ maskownica + 2 kabelki SATA).  140 zł