Kupię płytę ze sterownikami do AsRock K7S8X

Jak w temacie. Kupię oryginalną płytkę ze sterownikami do płyty K7S8X od firmy AsRock.

Nie łatwiej będzie pobrać online pliki?
https://www.asrock.com/mb/sis/k7s8x/#Download

Zrobiłem tak, ale chcę mieć płytkę.

A co za problem zgrać na płytę, lub inny nośnik.

Mogę też mieć na pendrive, chmurze etc. Ale to nie to samo.

On składa retro i pewno chce mieć do kolekcji oryginał. Dodatkowo na takich płytkach są bonusowe aplikacje których nie można pobrać ze strony supportu.

Dokładnie, zapomniałem napisać :slight_smile:

Wyślę Ci tę płytkę gratis . Podaj adres.

1 polubienie

Płyta zawiera nieaktualne sterowniki, po co ci ona?
System sam instaluje potrzebne sterowniki wraz z aktualizacjami, po co ci płyta?
Nowe komputery nie mają napędu CD/DVD/BR od lat, po co ci płyta?

Na ścianie jak w latach 90-tych sobie powiesisz czy na lusterku w polonezie?

K7S8X początek lat 2000, więc prędzej dla takiej płytki trzeba mieć Golfa 3 albo bardziej budżetowo Lanosa.

Sam lubię retro w IT, więc pozdrawiam wszystkich miłośników retro klimatów, tych którzy kolekcjonują i tych którzy tylko patrzą :slight_smile:

Płyta ma być do kolekcji więc ktoś czytał wyrywkowo wątek.

Do płyty głównej o podanych parametrach. Nie muszą być aktualne sterowniki.
Win XP to nie 10. Jak mu nie wskażesz ścieżki z setup.exe nic nie zrobi.
To nie jest nowy komputer :slight_smile:

W pokrowcu na retro płytki. Gdybyś miał jeszcze pudełeczko od tego modelu, które wygląda tak, oraz zaślepkę I/O Output chętnie kupię :slight_smile:
k7.PNG

PS. Co do samej płyty dzięki uprzejmości @kerad609 płytkę otrzymałem całkowicie za darmo :slight_smile:

Jak widać są jeszcze uczynni ludzie w tym smutnym kraju.

Kurna, gdzieś w szafie mam pudełko i jakieś płyty od antycznego asrocka, sprawdzę co to i podkleję, jak kto zbiera takie antyki to oddam.
Mam jeszcze jakąś płytę na 775…

Myślę - kojarzę to pudełko i chyba taką samą, albo bardzo podobną, płytę główną, nawet chyba mam ją gdzieś jeszcze…
Płyty głównej nie znalazłem (co nic nie znaczy, bo gdzieś jeszcze może być), CD jest, pudełko też, ale jednak trochę inne, więc i płyta musiała być inna, choć (jak widać) z tego samego okresu:

1 polubienie

Cześć Radek,

Dokładnie tak jak piszesz. Jest to mobo z okresu, który szukam. Różnica taka, że jest to podstawka intela w K7S8X jest AMD. Jeśli znajdziesz płytkę z zaślepką tylnią (ta blaszka tylnia, z której wychodziły porty). Napisz do mnie, chętnie odkupię :slight_smile:

Tego mam pełno też :). Szukam czegoś w miarę pod AGPx8

Eh, gdybyś tak z 15 lat temu zapytał, to wtedy w biurze miałem tych pudełek po K7S8x z płytkami i całym wyposażeniem od groma :wink: Spoko płytka była. No ale wtedy to nie było retro więc nie było sensu pytać.

Ciekawe w jakim stanie ma kondensatory.

To nie problem. Na mieście jest emerytowany elektronik, który robi to za pół darmo.

Apropos…

Akcje Intela regularnie spadają, po równi pochyłej. Takie firmy nie upadają, więc możecie zainwestować, jeśli macie co.