Kupię/Potrzebuję porady na temat tabletu z 3G i laptopa!

Witam mam zamiar kupić tablet, tablet w miarę tani, 7 cali , a na tablet chciałbym wydać max 500zł, chyba że byłby jakiś w ofercie t-mobile, plusa, może być indywidualna, może być na firmę ( bo taką posiadam ) . Oczywiście tablet ma być z 3G, bo po co mi tablet bez mobilnego internetu, a z wpiętym modułem do gniazda nie będę łaził bo jest to z deczka nie wygodne.

Plus do tego szukam jakiegoś laptopa, niema to być extra laptop do gier, jak tf2 pójdzie na nim na maksymalnych statystykach to będę zadowolony (gram też w L4D2), myślałem o czymś do (maxymalnie) 1500zł, nie musi to być duży laptop 10-15 cali będzie wporzo.

Co polecicie?

Z góry dziękuje!

Jeśli zły dział, przepraszam proszę o przeniesienie!

Co do tabletu, ostatni wątek bez 3G - chodzi o - co możesz kupić za 500zł - w sumie nic ciekawego.

500-styknie-nowy-tablet-t510721.html

Z tabletów za 700 zł jest zte light tab 2 i ma on modem 3G. W niższej cenie nie wiem czy coś dostaniesz.

Masz cegłofon z androidem? Jeżeli tak możesz sobie włączyć tethering, bo w cenie do 500zł niczego ciekawego z 3g nie znajdziesz.

Czyli jeżeli kupię porządny pakiet internetowy na moim wildfire, odpalę hotspot, to będzie okej? A jakie dobre tablety, bez 3G znajdę za tą cene?

Tylko chińskie z tematu zalinkowanego przez dark__jedi, ewentualnie używanego pierwszego galaxy taba.

A np. Ainol aurora 2 ? Jak on się sprawuję bo widzę że za 500zł już złape?

Przed kupnem chińskiego sprzętu polecam poczytać fora takie jak slatedroid lub polski android.com.pl, dlatego że niektóre tablety mogą mieć problemy z oprogramowaniem lub będą po prostu kiepsko wykonane, polecam także kanał teleklony na jutubie, gość robi chyba najlepsze recenzję urządzeń z androidem.

http://www.youtube.com/user/robbo2k/vid … rid&view=0

Co do aurory, to jest to ciekawy sprzęt, ale polskie oprogramowanie posiada strasznie denerwujący bug blokujący aktualizację wskaźnika baterii, rozwiązanie jest banalne, ale osobie niezapoznanej z tematem wystarczy aby rozpowiadać na około jaki to badziewie kupiła bo nie pokazuje procentów baterii.

http://www.x-kom.pl/p/104851-tablet-7-s … id-40.html

Chyba najciekawszy sprzęt, które jeszcze niedawno można było dostać za 550zł na alledrogo, chyba też z xkomu.

A czy ktoś wie czy gdzieś w internecie dostępne są książki wydawnictwa nowa era do gimbusa w formie elektronicznej? Do kupienia lub pobrania?

Dodane 26.11.2012 (Pn) 17:03

Jednak zdecydowałem się na zakup droższego tabletu i wezmę Nexusa 7 od Google, tylko takie pytanie jakby ktoś wiedział jak jest z kompatybilnością np. z padem od PS3, czy da się go podłączyć bo widziałem jak podłączają ludzie do chińczyków, tylko nie wiem jak to jest tutaj. I jak sprawuje się głośnik w tym modelu.