Kupię/Potrzebuję porady na temat tabletu z 3G i laptopa!


(Goscexs) #1

Witam mam zamiar kupić tablet, tablet w miarę tani, 7 cali , a na tablet chciałbym wydać max 500zł, chyba że byłby jakiś w ofercie t-mobile, plusa, może być indywidualna, może być na firmę ( bo taką posiadam ) . Oczywiście tablet ma być z 3G, bo po co mi tablet bez mobilnego internetu, a z wpiętym modułem do gniazda nie będę łaził bo jest to z deczka nie wygodne.

Plus do tego szukam jakiegoś laptopa, niema to być extra laptop do gier, jak tf2 pójdzie na nim na maksymalnych statystykach to będę zadowolony (gram też w L4D2), myślałem o czymś do (maxymalnie) 1500zł, nie musi to być duży laptop 10-15 cali będzie wporzo.

Co polecicie?

Z góry dziękuje!

Jeśli zły dział, przepraszam proszę o przeniesienie!


(dark__jedi) #2

Co do tabletu, ostatni wątek bez 3G - chodzi o - co możesz kupić za 500zł - w sumie nic ciekawego.

500-styknie-nowy-tablet-t510721.html


(Toxicblue86) #3

Z tabletów za 700 zł jest zte light tab 2 i ma on modem 3G. W niższej cenie nie wiem czy coś dostaniesz.


(sadaj72) #4

Masz cegłofon z androidem? Jeżeli tak możesz sobie włączyć tethering, bo w cenie do 500zł niczego ciekawego z 3g nie znajdziesz.


(Goscexs) #5

Czyli jeżeli kupię porządny pakiet internetowy na moim wildfire, odpalę hotspot, to będzie okej? A jakie dobre tablety, bez 3G znajdę za tą cene?


(sadaj72) #6

Tylko chińskie z tematu zalinkowanego przez dark__jedi, ewentualnie używanego pierwszego galaxy taba.


(Goscexs) #7

A np. Ainol aurora 2 ? Jak on się sprawuję bo widzę że za 500zł już złape?


(sadaj72) #8

Przed kupnem chińskiego sprzętu polecam poczytać fora takie jak slatedroid lub polski android.com.pl, dlatego że niektóre tablety mogą mieć problemy z oprogramowaniem lub będą po prostu kiepsko wykonane, polecam także kanał teleklony na jutubie, gość robi chyba najlepsze recenzję urządzeń z androidem.

http://www.youtube.com/user/robbo2k/vid … rid&view=0

Co do aurory, to jest to ciekawy sprzęt, ale polskie oprogramowanie posiada strasznie denerwujący bug blokujący aktualizację wskaźnika baterii, rozwiązanie jest banalne, ale osobie niezapoznanej z tematem wystarczy aby rozpowiadać na około jaki to badziewie kupiła bo nie pokazuje procentów baterii.

http://www.x-kom.pl/p/104851-tablet-7-s … id-40.html

Chyba najciekawszy sprzęt, które jeszcze niedawno można było dostać za 550zł na alledrogo, chyba też z xkomu.


(Goscexs) #9

A czy ktoś wie czy gdzieś w internecie dostępne są książki wydawnictwa nowa era do gimbusa w formie elektronicznej? Do kupienia lub pobrania?

Dodane 26.11.2012 (Pn) 17:03

Jednak zdecydowałem się na zakup droższego tabletu i wezmę Nexusa 7 od Google, tylko takie pytanie jakby ktoś wiedział jak jest z kompatybilnością np. z padem od PS3, czy da się go podłączyć bo widziałem jak podłączają ludzie do chińczyków, tylko nie wiem jak to jest tutaj. I jak sprawuje się głośnik w tym modelu.