Kupię uszkodzone tel.!

Witam

Kupię lub przyjmę uszkodzone tel. Chętni pisać na gg: 5106133(przeważnie niewidok) lub e-maila: tomek.beben@gmail.com

Pozdrawiam, Tomsonis

w jakim stopniu uszkodzone?

Krótko mówiąc kupię takie tel. które nie wymagają kontaktu z serwisem, żeby postawić diagnozę tylko oczywiste uszkodzenia . I nie jestem zainteresowany starymi tel.

http://allegro.pl/htc-g1-wszystkie-czes … 26852.html

zainteresowany ?

za 300zł sprzedam

za 220 złotych sprzedam sony ericsson elm

Aktualne jeszcze ? jak tak to mam LG Prada sprawny tylko ze ma rozwalona obudowe :slight_smile: sprzedam za jakies 50-80 zł :slight_smile: pisz pw lub gg : 12978347

Ja mam Nokie e71 była zalana ale oddałem do serwisu, wymienili wyświetlacz, wrzucili do kwasu i wysuszyli. Telefon działa, użytkuję już go od ponad miesiąca, jest tylko kilka malutkich problemów:

  1. Bateria trzyma 1 dzień

  2. Aparat (szybka z tyłu obudowy) strasznie się grzeje ( może dlatego tak krótko bateria trzyma)

  3. Kiedy bateria się wyczerpię, podłącze do ładowarki to jest cały czas biały ekran, ale kiedy włożę trochę naładowaną, taką, żeby sam odpalił, to włącza się normalnie i wtedy podpinam do ładowarki. Najlepiej podłączyć ją kiedy jest już jedna kreska.

Bateria jest w 100 % sprawna, ponieważ mam jeszcze E63 i wsadziłem od niej tą baterię i tak samo- 1 dzień.

Cena jaka mnie interesuję to 200 zł do negocjacji.

Gdybym miał więcej czasu to bym wyrzucił aparat, to wtedy bateria trzymała by dużej.

GPS działa w 100 % , Wlan też. Wszystko działa, gdyby nie to, że trzyma 1 dzień to bym sobie zostawił, ale, że telefon potrzebny mi jest do dzwonienia i GPS (często) to bateria musi trzymać normalnie z 5 dni.

Jak coś pisz na priv :smiley: Cena do negocjacji. Możliwa wymiana

Mam do sprzedania Sony Ericsson C702. Ma dwa mankamenty:

1.Obudowa do wymiany(poprzecierana na maxa)

2.Wejście na ładowarkę czasami nie łączy(trzeba poruszyć wtyczką do góry lub do dołu)

Cena jaka mnie interesuje to 40 zł. Proszę o kontakt na priv.