Kupię uszkodzone telefony!

Kupuję uszkodzone telefony w których nie działa coś…

Nie chcę żadnych antyków itp…

Proszę o zamieszczenie tych informacji w poście:

-Model i marka telefonu

-Krótki opis uszkodzenia

-Cena [z przesyłką]

-Co w zestawie [pudełko , ładowarka itp.]

Słać też na : misiowaty9596@o2.pl

  • HTC Kaiser TYTN II

  • Raz działa, a raz nie działa dotyk na ekranie. Ponad to, chyba bateria do wymiany

  • Cena? Czekam na propozycje

  • Full zestaw. Oryginalne pudełko, słuchawki, ładowarka, kabel USB, instrukcja, nawigacja na płycie, uchwyt samochodowy na nawigacje

Nokia 500

Rozlany wyświetlacz

150zł(telefon kosztował mnie 500 zł)

Pudełko,papiery,ładowarka,2 dodatkowe klapki,kabel usb,karta pamięci

Nokia e65

odpadł klawisz czerwonej słuchawki

70zł

pudełko, papiery, ładowarka, słuchawki

Mogą być sprawne? Witam…Nokia 3510i sprawna ,obudowa nie zniszczona. Nokia 3330-sprawna ,obudowa w dobrym stanie. Nokia 1600-sprawna ,obudowa w dobrym stanie. Nokia 6070 sprawna obudowa przyniszczona . Nokia 3310 sprawna ale bez obudowy. Sony Ericsson W200 sprawny ,obudowa lekko przyniszczona. Telefony sprzedaję bez ładowarek-ponieważ dostałem je na części od znajomy a , że udało się je naprawić to szkoda przeznaczać na cześci. Cena telefonów to 40zł za sztukę .Gratis Samsung N620.Mogę pokryć koszty wysyłki.

http://forum.dobreprogramy.pl/temat/467495-alcatel-ot-908-t-mobile-move/

Zte blade. Telfon w stanie praktycznie jak nowy. Tuz przed koncem okresu gwarancji by w serwisie i mial  wymieniony glosnik oraz mobo czyli niemalze wszystko. Wymienili takze szkielet obudowy. Lekkie otarcia po bokach obudowy. Szybka noszona zawsze z folia bezklejowa takze po zdjęciu bez rysek.

Tylnia klapka byla uzywana zastepcza wiec fabryczna wyglada niemalze jak nowa.

Jedyna wada? Telefon ma wyłamany 1 precik od gniazda Sim. Koszt naprawy to jakieś marne groszy, niesety ja nie posiadam drucika ani odpowiednio małej lutownicy ani tym bardziej umieetnosci lutowania :E

 

W zestawie wszystko tj pudełko, instrukcja, kabel usb, ładowarka, zestaw słuchawkowy, Żelowe nieuzywane etui ( kolor mi sie nie spodobal wiec w koncu lezalo w szufladzie)

KArta gwarancjyjna i dowod zakupu jest ( choc juz po okresie waznosci)

 

Czekam na oferte.

Samsung Ultra GT-S7350.

Telefon działa, ma uszkodzoną taśmę. Wymieniłem raz na jakąś tanią, telefon pochodził 3 miesiące i znowu wypadało by powtórzyć wymianę. Nie chciało mi się, wolałem żonie kupić nowy telefon.

Jest pudełko, papiery, kabelek do kompa, słuchawek muszę poszukać ale też są.

Ładowarka używana jest jako zastępcza w biurze, ale jeśli cena byłaby odpowiednia to oczywiście też dorzucę.

 

SPV E200

Telefon sprawny, pamiętam że był problem z klawiszem “4”, trzeba było go naciskać “bokiem”.

W zestawie stacja dokująca z ładowarką.

 

Czekam na propozycje cenową.

  1. xperia Sony z1

  2. Pęknięta szybka (telefon upadł na panele) dotyk działa na całym ekranie w 100%. Co do pęknięcia to nie widać tego tak aż bardzo :slight_smile:

  3. 700 zł z przesyłką

  4. W zestawie pudełko i ładowarka

Witam

Sony Xperia U

Uszkodzony jest ekran lecz wszystko oprócz tego działa.

Użytkowałem go z tym ekranem ponad pół roku.

Wymiana kosztuje koło 100zł więc myślę ,że 100zł to dobra cena za niego.

Dostaje Pan telefon, pudełko, ładowarkę.

Beduin-. Pęknięta szybka (telefon upadł na panele) dotyk działa na całym ekranie w 100% -szybka to dotyk więc coś kręcisz :). Nie ma szybki osobnej jest dotyk .

GoClever Quantum 400

Pęknięty ekran, zepsuty aparat,  nie reaguje na dotyk.

10 zł

Pudełko, telefon, ładowarka

Siemka

Mam dwie lumie 535 obie do wymiany wyświetlacz pękł i dlatego nie działa ale wyświetlają  wszystko jak powinny

Cenę ty zaproponuj  :wink:

Pudełko do jednej chyba jeszcze gdzieś mam ale do drugiej już chyba nie , telefony i ładowarkę też gdzieś zgubiłem :smiley:

Ludzi są dziwni. Przepraszam za koment ale musiałem.
Nokia 500 chodzi od 50 do 70zł cała. Jakie Pan zechcesz i ile Pan chcesz. OLX, Gumtree, Allegro.
To samo inni. Ludzie w ogóle w cenach się nie orientują. 150zł to się bierze dzisiaj za Siemensa ME45 w dobrym stanie. To samo z E65. 70zł? Ludzie, opamiętajcie się :slight_smile: :slight_smile:

HTC DESIRE 610

Pęknięta szybka + lekko rozlany wyświetlacz

Czekam na propozycje

Komplet cały oprócz słuchawek

Myślicie, że on od 5 lat cały czas skupuje te telefony? :thinking:
:laughing:

Chyba nie.:grinning:

mam coś takiego Motorola DynaTAC 8000x ile dajesz ?

Miliony monet chyba że się spali lont.