Kupię zawiasy do Dell Latitude D410

kupię

(_D_@_N_!_0_) #1

Witam, poszukuję zawiasy do Dell latitude d410. Mogą byc nawet używane. Jeśli ktoś ma albo znalazł jakąś aukcję na internecie to proszę o umieszczanie tutaj tego lub pw. Z góry dzięki!


(adorec) #2

http://www.zeta-notebooks.pl/dell-c-106_109.html


(_D_@_N_!_0_) #3

Dzięki adorec. Zaskoczyłeś mnie tym jak to znalazłeś, bo ja szczerze mówiąc przeszukałem dokładnie Google… Czy nic taniej nie da się znaleźć? Szczerze mówiąc ten laptop jest wart ok 400 zł a te zawiasy 80zł, także trochę drogo…


(adorec) #4

Te zawiasy, które Ci podlinkowałem pochodzą ze sklepu, który sprzedaje na Allegro.Na chwilę obecną nie wystawia zawiasów na aukcji.

Rzeczywiście,cena jest mało atrakcyjna. Niestety, nie udało mi się znaleźć nic tańszego.

Jedynym miejscem, gdzie można znaleźć coś tańszego jest serwis Allegro. W tej chwili nie ma, a przynajmniej ja nie znalazłem, żadnych zawiasów do tego modelu.

Mogę Ci jeszcze podlinkować sprzedawcę, który miał takie zawiasy-w tej chwili niedostępne. Na jego stronie internetowej jest adres e-mail oraz informacja " Potrzebujesz inne części do laptopów? - Pisz! !!

http://czescilaptopowe.pl/pl/p/Zawiasy- … omplet/762

Nie zamykaj tematu, podejrzewam,że któryś z forumowiczów posiada takie zawiasy.

Trzeba również obserwować allegro.

Przed chwilą znalazłem na Allegro podobne zawiasy do modelu DELL X300. Wydaje mi się, patrząc na zdjęcia, że obydwa modele mają takie same zawiasy.

Nie mam pewności.

http://allegro.pl/komplet-zawiasow-dell … 08801.html


(_D_@_N_!_0_) #5

Tak właśnie szukam na allegro ciągle, i pisałem już dano do tego gościa ale mi nie odpisuje, więc pewnie nie ma na stanie takich. Dzięki za odpowiedź. No nic, poczekam, może ktoś jeszcze coś wrzuci :wink:


(adorec) #6

Te są trochę tańsze. W dalszym ciągu rozbój w biały dzień…

http://allegro.pl/komplet-zawiasow-prow … 41232.html


(_D_@_N_!_0_) #7

Oooo dzięki, chyba się na te skuszę, chociaż nie wiem czy nie lepiej dopłacić i wziaźć nowe


(adorec) #8

Różnica w cenie nie jest duża. Z tego co widzę, to ciężko coś znaleźć do tego modelu. W serwisie za wymianę policzą od 50zł w górę. A nie ma pewności co do pochodzenia zawiasów.

Wybór należy do Ciebie.

Pozdrawiam.


(_D_@_N_!_0_) #9

Kupiłem te nowe z 1 linku. Dam znać jak już dojdą. Wybrałem je, ponieważ wolę trochę więcej zapłacić ale mieć gwarancję a taniej już chyba nic nie znajdę.

Niestety nie udało się zamówić zawiasów z tego zeta nootebooks oraz na allegro są używane słabej jakości za 60 zł i problem dalej jest ;/