Kupienie cd keya na allegro

http://allegro.pl/need-for-speed-hot-pu … 00471.html to nie jest jakieś oszustwo?? bo w tym sklepie origin kosztuje dużo więcej

moze odpowiedz bedzie nie z tej samej beczki ale powiem ci ze ja kupiłem nortona internet security na allegro w wersje esd i okazało sie po 2 tygodniach ze klucz został zablokowany.Zadzwoniłem od nortona gdzie okazało sie ze wersje esd nortona sa sprzedawane tylko przez nortona i wszystkie klucze kupione na allegro zostana zablokowane predzej czy pózniej wiec zastanawiam sie czy z grami nie ma podobnie

Ja wszystkie gry jakie mam, a mam ich sporo, kupiłem tanio jako klucz na Allegro i jak do tej pory wszystko jest OK. NFS Hot Pursuit też kupiłem kiedyś w ten sposób, tylko że wtedy to było za ponad 80 zł. U tego konkretnego sprzedawcy co podałeś linka akurat jeszcze nie kupowałem więc sprawdź komentarze.

Im dalej od premiery, tym tytuły tańsze, ja w podobnej cenie kupowałem FIFA 11 kilka miesięcy po premierze :wink:

Jest jeden haczyk ale. Nie wiem, jak tutaj, ale ogólnie w mojej FIFI-e jest ograniczenie ilości aktywacji, bodajże do 5, jak się go przekroczy, trzeba kupować nowy klucz #-o.

W tym moim NFS Hot Pursuit też jest ograniczenie do 5 aktywacji ale… 5 aktywacji na raz, czyli gra może być aktywowana na 5 kompach tym kluczem. Jeżeli przykładowo na jednym cofniesz autoryzację to ci się zwalnia jedno miejsce, nie tak że musisz kupić nowy klucz. Podejrzewam Hitm3n , że u ciebie jest tak samo.

muzg2 , maslo32 , Proszę poprawić wiadomości. Na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Używacie opcji EDYTUJ

dzięki za odpowiedzi a skąd goście maja te klucze?? z wersji pudełkowych czy jak??

Na to pytanie znają odpowiedź chyba tylko sami sprzedający i raczej wątpię żeby zechcieli się podzielić tą informacją.

Mogę się mylić bo być może jakiś forumowicz wie skąd te klucze ale on pewnie też nic nie powie. :?

ok kupiłem z tej aukcji, sciagnąlem przez origin i zainstalowałem ale po odpaleniu gry znowu musiałem zakładac kolejne konto w autologu i wyskoczylo ze klucz byl wykorzystany maksymalna ilosc razy

Cofnij autoryzację dla gry na tym kompie albo na innym i wtedy aktywuj jeszcze raz. Klucz jest OK skoro Origin go przyjął dał ci ściągnąć grę.

Muszę przyznać ,że też miałem przeboje z tymi 5 aktywacjami i trochę czasu to zajęło zanim załapałem o co chodzi.

jak mam cofnac autoryzacje? :smiley: odinstalowac?? mam nadzieje ze od nowa niebedzie pobierac? :smiley:

Jak w windows 7 albo vista to w exploratorze gier z prawego klika, opcja Need For Speed Hot Pursuit - Cofnij autoryzację tego komputera

Jeżeli w XP to nie wiem, zawsze możesz uruchomić plik activation.exe w folderze z grą i tam aktywować albo cofnąć autoryzację, na to samo wyjdzie, tak myślę.

hevet , jakby kupił klucz wykorzystany przez kogoś innego to by nie mógł aktywować gry na swoim koncie Origin i jej ściągnąć.

muzg2 , jeżeli odinstalujesz grę to też się deaktywuje ale przypuszczam, że będziesz musiał ściągnąć jeszcze raz. Najlepiej przed deinstalacją zrobić sobie kopię całego folderu z grą, np. WinRARem.

nic mi niepomoglo cofniecie autoryzacji, bo gra po wlaczeniu znowu sie pyta o autoryzacje a potem w tym idiotycznym autologu znowu jest ten sam blad … “pozostala liczba aktywacji 4 z 5” wiec kod niebyl nigdzie aktywowany wczesniej?

Dokładnie, jest wykorzystana tylko 1 aktywacja na twoim sprzęcie. Po ponownym uruchomieniu gry pyta się znowu o klucz? Pamiętam, że miałem tak samo ale ostatnio jakoś jest ok, pewnie dlatego, że już rzadko tą grę uruchamiam. :-k

Ja mam tą grę aktywowaną w 4 miejscach i bywało, że na jednym kompie były zajęte 2 licencje ale po cofnięciu autoryzacji były zwalniane, taki błąd w programie, widocznie nie naprawili tego.

po restarcie kompa problem zniknął, zalogowalem sie do tego autologu i nie pytał o klucz :lol:

hevet , to już nie pierwszy bezsensowny post w Twoim wykonaniu w ostatnim czasie. Radzę przystopować.

witam

Chciałbym się podzielić moimi doświadczeniami zw zakupie kluczy na allegro , o wiele taniej niż w sklepie ORGIN .

Kupiłem ostatnio klucze do dwóch ggier , BFbc2 i MoH , obie u tego samego sprzedawcy , z początku wszystko było ok , zarejestrowałem sie w orgin , wpisałem klucze , pobrałem obie gry , po 2 tygodniach grania , ni mogłem sie zalogować na BFbc2 , po wymianie maili z EA działem technicznym ( jak je znajdę do wkleję ) , mniej więcej "nie obchodzi ich gdzie kupiłem klucz , oni uznają tylko dwie drogi dystrybucji , wersja pudełko , i sklep orgin , reszta jest NIELEGALNA . przedstawiłem facetowi że zapłaciłem za to , link do aukcji , potwierdzenie przelewu itp .no i tak umyli od tego ręce. druga gra jak na razie działa , ale pewnie do póki ktoś nie kupi i zarejestruje tego klucza którego używam . A człowiek na allegro od którego kupiłem gre jakiś około 20 młodzian , stwierdził że no trudno może mi ewentualnie nowy przesłać , ale nie da gwarancji ile bedzie działał . Wiec przemyślcie zakup u dziwnych sprzedawców , czasami lepiej kupić 30 zł drożej niż potem użerać sie z jakimś gównia… . Dodam że w tywy , tule aukcji wpisuje AUTOMAT , miał już 3 konta na allegro , same pozytywy

Ja kupuje gry głównie jako klucze na Allegro i nigdy nie miałem problemów z żadną grą.

Nie możliwe jest aktywowanie tego samego klucza na dwóch kontach Origin.