Kupiłam komputer... ale nie dali mi gier i nie ma pudełka po dysku twardym!

Witam niedawno kupiłam na stronie morele.net komputer, dziś go dostałam, wszystko gra, ale miały być dołączone do niego 3 darmowe gry i nie ma ani jednej! Jest szansa że jak do nich napiszę to mi je przyślą? Trochę się rozczarowałam bo na jedną z nich miałam dużego smaka i się cieszyłam że darmo dostanę…

 

A tak btw. to zauważyłam, że w pudle z komputerem gdzie są inne pudełka po różnych częściach nie ma pudełku po dysku twardym, i się zmartwiłam bo może mi nie dali dysku czy co? A może dlatego bo miejsca nie było bo to wszystko tak na styk upakowane…

Nie są te gry przypadkiem w formie elektronicznej do ściągnięcia samemu? Teraz się dostaje kody niż pudełko z nośnikiem.

Wiesz co… kurde nie wiem bo wtedy patrzyłam to nie zauważyłam żeby pisało o kodzie, ale ja jestem roztrzepana to mogłam niedopatrzeć go. Bo teraz jak wchodzę na stronę tej karty graficznej co kupowałam z grami to jest już tylko jedna z gier do otrzymania i właśnie ta jest z kodem, czyli jest szansa że tamte też są z kodem? Napisać do morele? A jak z kodem to kiedy gdzieś powinni go przysłać?

 

Bo  fabrycznie dyski  twarde nie  są  pakowane   w  ładne  pudełka, tylko w  folie antystatyczną i   zwykłe  szare  kartonowe  pudełko bądź i  nie.

“i   zwykłe  szare  kartonowe  pudełko bądź i  nie.” ale tam nie było żadnego dodatkowego pudełka na dysk szarego czy żadnego… no ale napisałaś “bądź i nie” czyli że mogło być że bez pudełka było?

 

btw. trochę mi ulżyło bo ten sklep taki wychwalany a ja myślałam że oni są nieprofesjonalni :smiley: ale może wszystko dobrze

Zapodaj link do zestawu zakupionego, może nam pomoże.

 

P.s : bardziej martwiłbym się brakiem paragonu niż pudełka po hdd. Jak wyżej, pudełek się zazwyczaj nie daje, samą folie tak, ale przy kupnie dysku jako osobnego komponentu. Natomiast praktykowane też jest że nie dostajesz niczego w przypadku jeżeli jest on już zamontowany w pudle.

nie no mam fakturę zamiast paragonu, link do zestawu mogę podać ale w czym to pomoże? bo z grami to się wyjaśniło, że prześlą ten kod :smiley: dysk już zamontowany w obudowie czyli że bez pudełka uhm :slight_smile:

Dyski często nie są fabrycznie pakowane w pudełko, tak więc się nie przejmuj.

Kupuję w firmie Morele od kilku lat różne rzeczy, to porządna firma i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Pisałem do nich mnóstwo maili w różnych sprawach i nie zdarzyło się żeby nie odpisali. Proponuję napisać do działu handlowego z zapytaniem i tyle. Trochę dziwię się że poruszasz ten temat tutaj w DobrychProgramach zamiast od razu walić do Moreli, pozdrawiam i powodzenia.

Kirin42

 

masz tą kartę graficzną

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-770-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dp-dvi-gtx770-n770-tf-2gd5-oc-546561/

 

tam masz podane wszystkie szczegóły co do gry