Kupiłem 6800Xt i co duzej różnicy nie widac :/

Kupiłem 6800Xt i co duzej różnicy nie widac :confused: Przedtem miałem 9200SE

Nie wiem co jest.Może przez zasilacz?Przosze o odpowiedź!Miałem podkrecona 9200SE do clock core 290/clock memory 190.uZYWAM KOMPA DO GIER NIE DO PRAC MBIUROWYCH

Procesor:Intel Celeron D330 2,66ghz 533

Płyta Głowna:Asrock P4i48 DDR ATX

Pamięć: 768ddr ramu 400mhz GOODRAM

Dysk twardy nie miękki :80gb 7200 WD 2MB WD

Karta Graficzna:6800XT 128mb DDR 256bit 16/6

ZASILACZ:TRACER-400W ATX(230V)

procesor do zadań biurowych i przeglądania internetu i do niczego więcej.

:cojest: Dobre. Co z tego, ze procesor do przeglądania netu i prac biurowych? Różnica powinna być dużo większa, bo te karty dzieli przepaść.

Po zmianie karty wyczyściłeś porządnie system ze sterów z poprzedniej karty? To jest właśnie najczęstrza przyczyna slabej wydajności, po przesiadce ze starej karty na nową zwłaszcza różnych producentów. Użyj programu Driver Cleaner i wyczyść wszystkie sterowniki do kart graficznych, poczym zainstaluj jeszcze raz. Powinno pomóc.

to że twój procesor ogranicza możliwości karty graficznej.

I zainstalowac Riva Tuner i odblokowac potoki 4 powinny btc jeszcze sprawne i jeden Vertex,o nastepnych 4 mozna juz zapomniec.Po modzie 12/5 to duzo da.

to że twój procesor ogranicza możliwości karty graficznej.

Mam ten sam procesor i wcale nie jest zły wszystko działa jak należy :stuck_out_tongue:

Ja mam tą karte 2 miesiące przesiadłem sie z Radeona 9600 xt i jest duża różnica w 3DMARK03 6200 pkt

Ja też miałem ten procesor i miałem karte jakiegoś GF4MX potem wymieniłem grafike na R9600XT a komp dalej “stał w miejscu” nastepnie wsadziłem zamiast celerona pentiuma i dopiero wtedy poczułem “moc” całego kompa to tak jakbyś scigał się maluchem z mercedesem

Złączono Posta : 24.03.2007 (Sob) 9:58

to zależy co działa , np. na tym procesorze nie da się otworzyć kilkudziesięciu obrazów graficznych jednocześnie w dodatku w ułamku sekundy choćby nie wiadomo jaka karta graficzna była w kompie.

ile powinienem mieć na tej karcie z tym sprzetem co w opisie w 3Dmark03 teraz mam 6200 pkt jak kupie nowy zasilacz bedzie wiecej

6700 po OC jakies 8000

to czemu mam tak mało przecież procka mam dobrego

Uzywam kompa do gier to jak bym se kupil pentiuma 4 3,00ghz odczul bym duza różnice bo slyszalem ze pentium 4 sa gorsze nawet od celerona d 2,66ghz.P4 sa malo wydajne niby

Moim zdaniem to kwestia sterowników.Kiedy zmieniałem karte graficzną też miałem z tym kłopot i żadne reinstalacje sterów nie pomagały dopiero gdy przeinstalowałem system zaczeło to normalnie chodzić

OC grafy,rozne stery,vsync off,optymilizacja biosu

Przeinstaluj system operacyjny, kup nowy procesor P4 ( to nie są złe procesory zwłaszcza w porównaniu do Celeron-ów ale na pewno gorsze w stosunku do Athlon-ów 64 , kto ci takich bzdur naopowiadał że P4 jest gorsze od Celerona?) o prędkości takiej na ile starczy kasy + oc karty + jeśli się uda zmoduj ją wtedy powinno rozwiewać ci włosy przy graniu.