Kupilem Autko

Witam,

Pisze do was zeby zapytac czy dobrze zrobilem:)

A mianowicie, dostalem telefon od znajomego ze jego ciotka sprzedaje autko marki:

Opel Corsa

czarna

50 000 przebiegu

1.2 16V

3 drzwiowa

Klimatyzacja, 4xAirBag, Fabryczne radio z CD + RDS. na wyświetlaczu data i temperatura.

Za sumke 4500Euro.

Mialem na decyzje poprostu 30 minut a mialem zamiar kupic wieksze autko. BMW e46 i zawazyla tutaj poprostu okazja.

Co myslicie o tym zrobilem…

A jaki jest rok produkcji

Corsa a e46 :? Masz porównanie…

rok 2000

a jesli chodzi o odpowiedz o Towim porownaniu to byl spontan

wziolem ja bo sie oplacalo fajny stan itd po ciotce.

E46 mialem w planach ale nie zburzymi mi ich to

JAk dla mnie to OKI jesli jest to ten nowszy model bo w 2000 roku wychodziły jeszcze ete starsze modele

niestety jest to ten ostatni z poprzednich.

Bardzo bogato wyposazony, nawet ma alufelgi.

Decyzja miala byc po 30 minutach od tego jak dostalem info o tym

dlatego tak ogolnie zaciagam tutaj waszych opinii poprostu

Ze względu na cenę to dobrze zrobiłeś bo za 4500euro byś nie kupił BMW e46 ale ja jak bym miał sumę na BMW to bym brał bawarie ponieważ duży bardzo ładny i to już jest klasa sama w sobie.Ale zrobiłeś jak zrobiłeś.Moje zdanie znasz brał bym BMW :wink:

No BMW to tak z 9000 Euro ;). Jak za 4500 to wydaje mi się, że dobra decyzja…

ale ja nie chcialem kupic BMW za 3500EURO :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

mowie ze mialem okazje i wziolem auto…

BMW chcialem kupic za grubsza cene :slight_smile:

Dla zdrowia psychicznego (dobrego) , nigdy nie pytaj czy dobrze coś zrobiłeś . Szczególnie dotyczy to wydatków . Zaraz znajdzie się ktoś , który kupił to coś za 1/4 ceny .

wiesz przebite, obite czy ukradzione to mozesz i za 1/10 kupic :slight_smile:

odkupie od ciebie jak ci sie niebedzie podobac za 3000 ale pln :stuck_out_tongue:

PeterHarder

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw posty.JNJN

To jest corsa C? Zwłaszcza od znajomej to… dobrze zrobiłeś

PeterHarder zwróć też uwagę na spalanie.

BMW to potwór jeśli chodzi o paliwo, a taka Corsa to Ci go dużo nie weźmie. Sam miałem okazję co do BWM ale E36, sedan, piękny stan, przeróbka na gaz. Jednak sprzedawca się rozmyślił niestety.

No i jeśli to Twoje pierwsze autko to Corsa jak najbardziej pasuje.

Po co od razu wskakiwać do takiej “krowy”. Na dodatek jak przyrysujesz albo ktoś Ci przyrysuje to można się popłakać przy aucie wtedy.

Dobry wybór, na dodatek od rodziny. Wiesz co masz.

Na podstawie pewnych przesłanek decyzję podjąłeś sam. Tym samym

szukanie potwierdzenia jej słuszności jest IMHO musztardą po obiedzie.

Korzystaj po prostu z auta - szkoda nerwów na rozważania post factum.

Szerokiej drogi :slight_smile:

Dziękuje wam, same dobre rzeczy uslyszałem.

Moim zdaniem nie warto odrazu skakać na głeboką wodę.

Może poprostu tak mialo być, takie autko mialem kupić.

W sumie jestem zadowolon z zakupu:)

Każdy mi odradzał kupować BMW E46 ze wzgledu na awaryjność, duże spalanie oraz to ze złodzieje sobie chwalą BMW.

Tutaj w tym momencie mam autko z pierwszej reki wiem ze pewne malo spali nie bedzie drogie w utrzymaniu, czasem trzeba kierować sie czymś innym niż tylko wygląd.

PeterHarder zwróć uwagę na to że większość “fachowych” porad w tym wątku pochodzi od osób niepełnoletnich, którzy znają się na temacie jak wilk na gwiazdach