Kupiłem jednostke prosze o opinie

W sklepie nic nie powinni ostrzegać, to tylko ich dobra wola. To że buraki to fakt :smiley: Zadzwoń jeszcze kolego do Powiatowego Rzecznika Konsumentów bo to może dać się odkręcić albo co najmniej przekręcić. Żeby tylko płytę główną wymienili albo procka na kompatybilne i w tej samej cenie. Nawet lepiej dopłać ewentualną różnicę w cenie, kup flachę prezesowi firmy, ale nie pisz, że trzeba będzie się z tym męczyć bo to bez sensu. No chyba że wygrałeś w totka miliony i Cię to grzeje… ale nie wygrałeś bo jakbyś wygrał to byś inny komputer kupił :smiley:

Jakby udało się odkręcić to zaproponujcie coś do max 2200

Jechać trzeba, szkoda czasu na przepychanki przed Świętami, poproś o zamianę procka na E5200 i dopłać różnicę w cenach gotówką - wartość kredytu się nie zmieni, a co bank obchodzi jaki procek kupujesz?!

Płyta ma być inna ale w tej samej cenie nie potrafię podać jej nazwy dzwonili do mnie za pól godz i cyt, płyta będzie inna bo coś tam coś tam-może dobrą dobrali? Sklep sklepem ale czy tam siedzą same brany przecież to nie spożywczy.

Czasem bank to obchodzi bo w umowie może być wyszczególnione dokładnie to na co pożyczono pieniądze. Najrozsądniej będzie prosić o wymianę czegoś i dopłacić różnicę. Grunt to nie panikować i wszystko wyjaśniać na spokojnie.

sory że to napisze, ale co to za sklep w którym sprzedawca zrobił tak klienta w bambuko ? przecież to jakiś śmiech na sali, pewnie to był jakiś “fachura” :hahaha: jakich wielu mamy w tym kraju, lub jak to już wiele razy ludzie pisali znajomy “informatyk” :lol:

No pewnie sie skapli ze zamowiles innego procka do innej plyty i ci sami z dobrej woli wymienia :slight_smile:

Ale mogles mowic ze nie plytke tylko procka na E5200 bo ten Intel troszke lepsze :slight_smile:

DO MODKOW: Sorry ze nie mam polskich znakow ale pisze z telefonu sorry jeszcze raz :oops:

A jeszcze się wam pochwale ile dałem za to cudo 2,146,99 :x

Według mnie po prostu stare części z magazynu ci włożyli których nie udało im się sprzedać.

I jeszcze kartę graficzną na hd4850

Powiem tak nieźle przepłaciłeś tu masz coś tańszego i wydajniejszego może jak uda ci się odkręcić to weź coś takiego:

Gigabyte EP31-DS3L - 225zł

Intel Pentium Dual Core E5200 - 290zł

Pentagram Freezone HP-120 ALCu Karakorum - 90zł

OCZ StealthXStream 500W SLI rev.2 - 199zł

A-Data 4GB (2x2GB) PC800 CL4 Extreme Edition - 220zł

Pioneer DVR-216 - 99zł

Samsung 320GB 7200rpm 16MB cache - 179zł

Palit Radeon HD4850 Sonic 1024MB DDR3 - 599zł

Cooler Master Elite 331 - 149zł

Razem: 2050zł

A płytę jak zmienili pod ten procesor to ten E5200 i tak podejdzie z tą płyta

Tak, wystarczylo ze zmienili plytke na socket LGA775 i E5200 poleci :slight_smile:

EDIT: tzn ze zmienili procesor na E5200 bo plytka jest na LGA775

Więc zrobię tak przeczytam umowę jutro rano z kasą do sklepu i może coś się uda odmotać-ile będzie różnicy na tych prockach ze 100 zł

Nom gdzieś 100zł albo nawet mniej

Proszę o jakieś jeszcze ciekawe propozycje do 2200

Witam.

Wydaje mi się, że każda firma przyjmując zamówienie od klienta na komputer, składa go i testuje go przed wysyłką? Przynajmniej tak powinno być! Zapytaj ich jak działa ten Athlon na 775? Niechaj Ci odpowiedzą :slight_smile:

A co z sytuacją kiedy użytkownik kupuje komputer w częściach?

Kurde już sam nie wiem zmieniać jak się da na E5200 czy jak będzie możliwość to coś jeszcze-już mam taki mętlik w głowie .

Najpierw dodzwoń się do nich i w ogóle ustal czy da się zmienić zamówienie…

Potem podyskutujemy na forum.

JCT:

Procesor E5200

Grafika ja bym proponował GeForce 9800GTX+ lub jeśli wolisz Radeon HD4850

Reszta jest ok !!

jedyne co jeszcze to może kartę graficzną - na jakiegoś HD4850

możesz podać ceny poszczególnych podzespołów? tak z ciekawości

wydrukuj sobie kilka zestawów z tego forum opartych na E5200 w tej cenie bo jak Ci szczęście dopisze i Miła Pani się zlituje, to jeszcze niekoniecznie wszystkie podzespoły będą na sklepie np. zestaw Mergola i do tego kilka odpowiedników. Przy okazji trochę sam się podszkolisz i pójdziesz lepiej przygotowany.