Kupiłem jednostke prosze o opinie

Przeczytałem umowę jest tylko na określoną kwotę tak wiec jak dopłacę do pewnych części powyżej kwoty kredytowej to bank nie powinno to obchodzić

ładne ceny…

w innym sklepie wydałbyś jakieś 150zł mniej (tak na szybko liczyłem)

Teraz to już w tym muszę to po prostować.

Dzięki za rady. Jutro dam znać co udało się załatwić.

Zotac Gf 8800gts, 512 ddr3 265 bit 789 to też -jak pozwolą to koniecznie wymieniaj, za 780 zł masz HD4870

w tym sklepie pewnie z 830zł kosztuje

O to co udało się załatwić procesor został ten sam płytę zmienili na odpowiednią pod niego grafika też ta sama

-powiedzieli ze procesor jest dobry a od intela się wiele nie rożni tylko ceną komu wierzyć ? Musi tak zostać >

Napiszcie czym te procesory się różnią czy jest taka kolosalna różnica że np.CALL OF DUTY 5 WORLD AT WAR się ciąć będzie a może nie pójdzie?

wg mnie lepiej jakby płyta została a procesor zmienili

no ale trudno, dobrze że w ogóle będzie działało :slight_smile:

ale z drugiej strony to Ty jesteś Klientem - powinno się dostosować do Ciebie

Co zmienić za jakiś rok kartę i procesor czy coś jeszcze-a może starczy na 2 lata :?:

1.Skoro już “po ptokach” to trzeba sie cieszyć tym co masz :smiley:

2.Karta jest dobra i Ci spokojnie wystarczy, jej największa wada to cena

3.Athlona x2 5200 ( bo jak rozumiem stanęło na nim) - podkręć dołączonym do niego programem na CD ( w tym prostszym trybie) na 3 Ghz

  1. Poczytaj podobny wątek( dla pocieszenia) http://forum.purepc.pl/kupic-f59/Ktory- … 81840.html

Witam!

Karta Ci pociągnie, ale w tej cenie można było kupić lepszą (czytaj - wcisnęli Ci leżaka magazynowego).

Co do procka… jak będziesz chciał go zmienić na Intel’a to i tak będziesz musiał zmienić płytę, więc w 100zł się nie zamkniesz.

Ogólnie dałeś się zrobić w balona na całego.

Nauczka na przyszłość.

No nic musi ze 2 lata starczyć zobaczę jak będzie, jak będzie kiepa to się coś tam podkręci tak jak radzi dagro. A jak jest podstawowa różnica miedzy tymi prockami (jestem laik w tych sprawach)

Luki8383 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Witam!

Różnica jest taka, że E5200 ma duuuże możliwości OC i po podkręceniu jest o niebo lepszy od 5200+.