Kupiłem kompa z 7-ką jak ją reinstalować

(CloNu) #1

witam kupiłem kompa z 7ką

zrobiłem sobie wszystko tak jak chciałem.

komp działa ok.

teraz chciałem wykonać sobie kopię zapasową i wyskakują mi błędy

jak weszłem na F4 przy odpaleniu kompa na rekorvery też wyskakuje mi błąd"foto błędu"

co robić?

(MarS) #2

Co to jest ten WinClon? Poza tym masz narzędzia do tworzenia kopii zapasowej w systemie za darmo i pod ręką

(CloNu) #3

nie wiem co to ten winclon, opisałem co zrobiłem i co wyskakuje

chciałbym najlepiej mieć płytę tak jak to bywało kiedyś ze systemem, i samodzielnie sformatować hdd i przeprowadzić instalację systemu, czy istnieje taka możliwość wy wypalić coś takiego.

(MarS) #4

Wszystko wskazuje na to, że to jakiś laptop z autorskim oprogramowaniem producenta. W takim przypadku najczęściej nie ma żadnych płyt tylko odzyskuje się układ pierwotny z ukrytej partycji Recovery

(CloNu) #5

ale gdy chce wykonać tą operację wyskakuje błąd który pokazałem w postaci fotografi

i na pierwszym poście. więc co robić dalej?

(MarS) #6

Spróbować przywrócić konfigurację fabryczną z utworzonych na sprawnym systemie płyt Recovery

(Mariuszbuczak) #7

Panel sterowania-system i zab.-kopia zapasowa. Lewy górny róg- utwórz obraz systemu.

Zapomoca tego robisz idealna kopie obecnego systemu łącznie ze sterownikami i ustawieniami haseł w przegladarce. Ja zapisałem obraz na innym dysku, ale jest też opcja nagrania na płyty dvd. Proponuje przedtem sprawdzic ile i jakich plików masz np. w moich dokumentach( filmy muzyka). System bedzie kopiowal wszystko, wiec na czas tworzenia kopii lepiej przerzuć, to co zbędne na sasiednią partycje, szkoda miejsca na to w kopi zapasowej.

Poniżej "utwórz obraz systemu" znajduje się opcja tworzenie dysku naprawy (jedno bootujace cd), ktore w razie awarii systemu wkladasz do napedu, a następnie wskazujesz z jakiej lokalizacji i gdzie chcesz przekopiować obraz. Przywrócenie trwa nawet krócej niż instalacja.

Pamietaj ze to co miałes wczesniej na pulpicie czy w dokumentach zostanie zastapione tym co masz w obrazie.

Pozdrawiam.

(Agatonster) #8

CloNu

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(CloNu) #9

A co zrobić jeśli chciałbym przywrócić system do stanu po odbiorze ze sklepu?

Przypominam że F4 przy rozruchu komputera wywala mi błąd "foto błędu"

(rgabrysiak) #10

Podaj jaki to sprzęt

(CloNu) #11

http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-p ... l&tab=spec

(rgabrysiak) #12

Sprawdź;

http://forum.pclab.pl/index.php?showtop ... try7349356

(CloNu) #13

jest to ten sam problem i nadal nie nie wiem co z nim zrobić