Kupiłem kompa z 7-ką jak ją reinstalować

witam kupiłem kompa z 7ką

zrobiłem sobie wszystko tak jak chciałem.

komp działa ok.

teraz chciałem wykonać sobie kopię zapasową i wyskakują mi błędy

jak weszłem na F4 przy odpaleniu kompa na rekorvery też wyskakuje mi błąd"foto błędu"

co robić?

Co to jest ten WinClon? Poza tym masz narzędzia do tworzenia kopii zapasowej w systemie za darmo i pod ręką

nie wiem co to ten winclon, opisałem co zrobiłem i co wyskakuje

chciałbym najlepiej mieć płytę tak jak to bywało kiedyś ze systemem, i samodzielnie sformatować hdd i przeprowadzić instalację systemu, czy istnieje taka możliwość wy wypalić coś takiego.

Wszystko wskazuje na to, że to jakiś laptop z autorskim oprogramowaniem producenta. W takim przypadku najczęściej nie ma żadnych płyt tylko odzyskuje się układ pierwotny z ukrytej partycji Recovery

ale gdy chce wykonać tą operację wyskakuje błąd który pokazałem w postaci fotografi

i na pierwszym poście. więc co robić dalej?

Spróbować przywrócić konfigurację fabryczną z utworzonych na sprawnym systemie płyt Recovery

Panel sterowania-system i zab.-kopia zapasowa. Lewy górny róg- utwórz obraz systemu.

Zapomoca tego robisz idealna kopie obecnego systemu łącznie ze sterownikami i ustawieniami haseł w przegladarce. Ja zapisałem obraz na innym dysku, ale jest też opcja nagrania na płyty dvd. Proponuje przedtem sprawdzic ile i jakich plików masz np. w moich dokumentach( filmy muzyka). System bedzie kopiowal wszystko, wiec na czas tworzenia kopii lepiej przerzuć, to co zbędne na sasiednią partycje, szkoda miejsca na to w kopi zapasowej.

Poniżej “utwórz obraz systemu” znajduje się opcja tworzenie dysku naprawy (jedno bootujace cd), ktore w razie awarii systemu wkladasz do napedu, a następnie wskazujesz z jakiej lokalizacji i gdzie chcesz przekopiować obraz. Przywrócenie trwa nawet krócej niż instalacja.

Pamietaj ze to co miałes wczesniej na pulpicie czy w dokumentach zostanie zastapione tym co masz w obrazie.

Pozdrawiam.

CloNu

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A co zrobić jeśli chciałbym przywrócić system do stanu po odbiorze ze sklepu?

Przypominam że F4 przy rozruchu komputera wywala mi błąd “foto błędu”

Podaj jaki to sprzęt

http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-p … l&tab=spec

Sprawdź;

http://forum.pclab.pl/index.php?showtop … try7349356

jest to ten sam problem i nadal nie nie wiem co z nim zrobić