Kupno 8800GT w USA

Witam. Chciałbym kupić tą kartę http://www.newegg.com/Product/Product.a … 6814150264

ale nie wiem czy jest taka opcja, żeby przysłali mi ją do domu, a jak jest to może wie ktoś ile by to kosztowało??: Dzięki za odpowiedzi ps. mieszkam oczywiście w Polsce

tutaj jest taka sama karta

Pytanie było konkretne. Chodzi mi o nowegg.com. Porównaj ceny i sprawdż kurs dolara to sie dowiesz dlaczego.

Przesyłka to kosz ok 40$

Ta tylko porównaj ceny tam a polskie ;]

polska 1100zl tam ok 210dolców czyli ok 515zł + ok 100zł przesylka czyli karta za 615zl ;]

bartek6211

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku icon_edit.gif

Dodaj sobie jeszcze strasznie duży czas trwania przesyłki.

Wole już zapłacić to 1000zł i mieć kartę na następny dzień i się nią cieszyć niż czekać w nieskończoność.

Gorzej jeszcze jak po takiej przeprawie dostaniesz kartę zniszczoną, albo coś takiego.

Ale robisz wszystko na swoje ryzyko więc od Ciebie zależy jak postąpisz :slight_smile:

Dokładnie jak przyjdzie zniszcona lub uszkodzona to bedziesz się bujał z wysyłką do nich. Przysłać na bank przyślą do domu. Ale ja bym nie ryzyował

W Polsce 8800GT dostaniesz za 1100-1200zł. Kupując w USA z doliczeniem wszelkich kosztów za tyle pieniędzy masz albo połowę tej kwoty w kieszeni albo 8800GT w SLI. IMHO lepiej poczekać te kilka tyg. i cieszyć się zaoszczędzoną kasą. A co do ryzyka to bez tego nie ma zabawy :wink:

O czym wy w ogóle piszecie?!

Sam mam karte ze stanów i jakoś 7dni i była w domu

Przysyłka express leci do 8dni więc nie piszcie że pare tyg. Tyle to promem płynie.

Co do gwarancji to bodajże evga i xfx mają międzynarodową gwarę, więc po zarejestrowaniu się na stronie producenta możemy serwisować karte w naszym kraju