Kupno Auta dosyc Taniego ale dobrego - porownanie

(Darek Jozwiak) #1

Mam zamiar kupic Auto i poszukuje Auta tak do max 6tysiecy no moze 7. Myslałem o Seat Ibiza II, golf 3, albo corsa B?? co sadzicie o tych autach, ktore mocne w silniku i warte kupienia albo inne propozycje czekam??

(Czr R1) #2

Do 7 tysiecy możesz kupić hondę Civic. Hondy mają dobre silniki i ogólnie są uważane za wytrzymałe i mało awaryjne samochody. Golfa odradzam, a dlaczego ? ponieważ przynajmniej dla mnie odpycha mnie to że co drugi samochód na ulicy(oczywiście trochę przesadziłem ;p) to golf

(Wieslaw Socha) #3

A ja golfa polecam właśnie dlatego że jest ich dużo- tanie części, serwis, nie jest bardzo drogi w utrzymaniu i jest o klase wyżej od pozostałych. Kompakt to nie to samo co auto miejskie :wink:

(M Sexy) #4

Honda Civik =]

(Darek Jozwiak) #5

to Honda Civic. tez o niej myslalem, a co do pojemnosci moze sie ktos wypowiedziec jaka moc wyciaga i jaki jest konfort jazdy??

(klopas) #6

w wersji z 2006 "wylatuje się" przez przednią szybe... a w starszych tego nie ma

(Polopolo1991) #7

Moim zdaniem najlepsza byłaby:

Golfa 3 odradzam. Duża popularność wśród złodziei. Po za tym wiejska sylwetka.

Honda dobra, aczkolwiek części są drogie.

(Jurek S) #8

Golf i tyle :smiley:

jeśli chodzi o ekonomię to dieselek :slight_smile:

ale teraz żeby znaleźć z dobrym przebiegiem, i w miarę dobrym stanie to trzeba nieźle się naszukać :slight_smile:

(Kkorniak) #9

Chodzi Ci chyba o drążek zmiany biegów :?:

(Paluszczak) #10

Proponuję mazde(dobre bo japońskie)

Albo jakiś inny model np. Mazda 323F

http://allegro.pl/show_item.php?item=258830931

(Ccx) #11

Jesli to nie bedzie twój pierwszy samochód to ja rozglądałbym się np. za 626 cronos:

C3435045_2.jpg

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=showid=C3435045

(Darek Jozwiak) #12

mazda odpada ponieważ wygląd odpada automatycznie choc nawet silnik ma dobry i cene ale nei auta z wysuwanymi lampami, a co do mazdy cronos to jak narazie na mnie nie takie autko, bardziej mi chodzi cos mniejszego, faktycznie Honda Civic generaca V najbardziej jest odpowiednia, a co do golfow to tez sa dobre ale racja co "druge auto" to golf, no i wygląd jeszcze taki, a co tak oglądam to 6 tysiakow i honda jest

A co myslicie o sprowadzaniu auto z zagranicy, np: sprowadzenie Hondy takiej ile by mnei to uczynilo raczej ktos sie orientuje jak to by wygladało

(Kkamlot) #13

A może Subaru ? http://allegro.pl/item258112704_subaru_impreza.html

(Mateusz 931) #14

Ja ze swojej strony bardziej patrzyłbym na Golfa Chociaz Civic tez świetna.

(Por7ag3n) #15

Do 7000 kupisz ewentualnie albo starego, albo rozjechanego Civica. Ale może znajdziesz coś porzadnego.

Civic 1.5 16V 90KM daje niezłe wrażenia z jazdy, całkiem oszczędne auto, jest czym pojeździć. :slight_smile:

Golfy .. tak popularne, że nudne i powszechne :<

Ibiza, niezbyt mocne, a sporo palą.

Chyba, że Fiat Bravo? Hm ? Może niezbyt mocne, ale częsci tanie.

(JarekMk) #16

A VW Polo ?

(Paluszczak) #17

Mazda 323C silnik 1,4l

Wygląd nieco inny niż reszta, a silnik z wirującym tłokiem, więc moc będzie większa.

WYPOSAżONE W : ELEKTRYCZNY SZYBER DACH , WSPOMAGANIE KIEROWNICY, RADIO, LAKIER METALIK , 2 PODUSZKI POEIETRZNE

moto.allegro.pl/item257718719_mazda_323c_1_4_sprowadzona_piekna.html

Zwykle w podobnej cenie masz instalacje gazową.

(Ccx) #18

Łagodnie powiedziane :slight_smile: Ja bym nie chciał tym jeździc :wink: Brzydal wg. mnie

(Kkorniak) #19

Ja polecam mazde 323f. Nie taka brzydka - no i to jest mazda - nazwa mowi sama za siebie.

PS

nie bądź taki wybredny bo za tą cene nic lepszego nie znajdziesz :stuck_out_tongue:

(Darek Jozwiak) #20

wlasnie ze ja nie jestem wybredny, nie posiadam tyle gotowki, zeby przebierac miedzy samochodami, dlatego chce kupic tak zeby bylo dobrze a oplacalne, wiec takie stwierdzenie jest nie na miejscu. A nazwa nigdy sie nie sugeruje co do samochodu:)