Kupno BTC

Witam , potrzebuję kupić btc , jako że nigdy nie miałem z tym do czynienia i potrzebuję zapłacić paypal’em wybrałem portal paxful i mam pytanie , orientuję się ktoś czy jak wybiorę usługę i kupie btc to automatycznie zostaną one doliczone do mojego konta ? i jak już nabędę btc to jak wysłać to drugiej osobie ? musi ona mieć tam konto ? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.


A samo zrobienie przelewu jest prostsze niż w banku. Podajesz tylko ilosc btc i adres portfela odbiorcy w odpowiednim formularzu.

Podobnie sytuacja wygląda z PayPal. Tam wystarczy podać adres e-mail odbiorcy oraz kwotę. I tyle
Bitcoin chyba już mocniej nie wzrośnie, i tak jest napompowany do granic możliwości.
Wciąż na popularności nie traci Forex - czyli międzynarodowa giełda nie tylko walutowa, ale też surowcowa czy materiałowa. Zwłaszcza, że pewne szlaki zostały już przetarte, a pewne narzędzia zarówno automatyczne jak i półautomatyczne dosyć dobrze zostały opisane. Np IML Fusion Trade i FX Signals Live: http://investor-online.com/imarketslive/iml-fusion-trade-fx-signals-live/

BTC nie wzrośnie? Wczoraj podskoczył na chwilę do 16000$ :wink: