Kupno Chłodzenia na Athlona X2 5600+

Witam!

Podkręciłem procesor do 3016 na rdzeni (w biosie z 200mhz na 215) zastanawiam sie nad kupnem lepszego chłodzenia. Bo temperatura przy grze Call of duty 4 wynosi 55-58 stopni. Jak włączyłem 3dmark 06 tez cos kolo tego :stuck_out_tongue: niewiem czy ta temperatura jest odpowiednia. Jak siedze na pulpicie to wynosi 40-45 do stopni. Podkręcałem go… ale wczesniej dlugo chodzil wiec sie rozgrzal.

Zamierzam więc kupic nowy wiatraczek moze ktos cos polecic ?

podkręciłeś procka tylko o 200 mhz i takie temperatury?? to aż strach pomyśleć co będzie w lato zmiana chłodzenia na to co posiadam w podpisie

Im chłodniej tym lepiej…prosty rachunek.

Gdy temp. przekracza 50 stopni warto zainwestować już w lepsze chłodzenie.

zmniejszylem jednak na normalne. a co do zmiany chlodzenia bd zmienial tak do konca roku. mowisz tego pentagrama free zone ? ma ktos inne pomysly ?

Ile kasy na chłodzenie?

Z tańszych: Pentagram Karakorum

Trochę drożej: Thermalright 120A + jakaś wolnoobrotowa 12

na chlodzenie procka moge wydac 100-150zł co mi polecicie ?

Co sądzicie o tym?

http://www.shift.sklep.pl/index.php?t=w&id=14996&idk=17

Ma ktoś lepsze pomysły?

Jeżeli do 150 zł, polecam to co wcześniej:

Thermalright 120A+

Acutake 120 PWM

Do tego jakaś dobra pasta termoprzewodząca. Osobiście używam Zalmana STG 1Chociaż czytałem opinie, że z czasem może ona tracić swe właściwości więc możesz wybrać np. Arctic Silver 5

szczerze mowiac wolalbym odrazu w jednej czesci…

Dlaczego w jednej części? Nie za bardzo rozumiem, montaż jest banalnie prosty, wystarczy tylko zaczepić wiatrak dostarczonymi drucikami. Wszystko masz opisane w instrukcji.