Kupno folii lub szkła hartowanego

Cześć. Poszukuję dobrej folii lub szkła hartowanego na telefon LG k4 2017 DS , który ma małe pęknięcie na dole przy logo )

1 polubienie

Sprawdzałeś już na allegro ?

K4 czy nie posiada szkła 2.5 D ? - jeśli tak,szkła są dostępne na rynku ale gdy zostaną naklejone estetyki nie ma żadnej.

Tak ale ja mam ten nowszy - 2017 DS z ekranem gorilla glass 3 bez szkla hartowanego (inaczej bym czuł od boku 2 warstwe.) A czy sie w ogóle opłaca zakładać szkło gdy pekniecie ma max 0.5cm?(na oko)

Miałem takie pęknięcie 0,5cm w LG G3. W jakieś 2 tygodnie zrobiło się na cały ekran. Przy każdym dotknięciu powiększono się, nie mówiąc gdy telefon był noszony w kieszeni ciasnych spodni jak niektórych jeansy. Szkłem co najwyżej spowolnisz ten proces, ja akurat miałem tylko folie.

U mnie akurat takie szczęście że to logo pękło wzdłuż i wcale nie dotykam. Czy będzie dało się założyć w ogóle na takie pęknięcie szkło ? ( wydaje mi sie , że na dole nie bedzie przylegał , a folia tak - bo jest miękka.

Czy da się założyć na wystający kawałek folię ? sprawdzał ktoś ? sprawdzałem i kawalek wystaje z 0.3cm Max. Tu zdj : http://imgur.com/a/aK23v

Folia kosztuje kilka złotych, dużo nie ryzykujesz. Inna kwestia co tym zyskasz.

20zł fakt - to nie dużo. Zyskać pewnie zyskam zabezpieczony troche telefon :v. Spróbuję. Jak nie to bd musiał stłuc na pajączka te najgorsze pęknięcie.