Kupno gry rpg

(Fernando) #1

Siemanko od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem jakiejś gry...

Pograł bym sobie w diablo ale przeszedłem wszystko z 3 razy ... i moje pytanie brzmi jaką mi grę polecicie.

Grałem w :

Neverwinter Nights+2+dodatki, Ice Wind Dale, Baldur's Gate, Divine Divinity, Final Fantasy.

(Krzychuu) #2

Osiołeczek , a co powiesz na jakś część Gothica?

(Fernando) #3

No 1 przeszedłem a 2 i noc kruka mi się nie podobała a 3 mi nie pójdzie … :frowning:

(Wiesio52) #4

A ja polecam Neverwinter Nights :mrgreen: Bardzo fajny RPG, bardzo łatwa obsługa i dość ciekawa fabuła. Kosztuje jedyne 20 zł w Extra Klasyce.

(Fernando) #5

Ale typ jesteś :mrgreen:.

Przeszedłem :smiley: już

(Wiesio52) #6

To może najpierw pisz co przeszedłeś, żeby nie pisać takich “zgadywanych” postów.

(Viliae) #7

Witam

No to zagraj w “Świątynię pierwotnego zła”, polecam też “Spellforce” (połączenie RTS i RPG) oraz Disciples 2 (RTS). Poza tym przydałoby się abyś zagrał też w drugie części “Icewind Dale”, “Baldurs Gate”, oraz klasykę gatunku “Torment”.

(Kubekster) #8

To już napisał co przeszedł czytaj uwaznie posty

(Krzychuu) #9

A Bitwa o Śródziemie?

(Wiesio52) #10

Bo dopisał. :?

A wracając do tematu to ciekawą grą jest również Spellforce. Połaczenie strategii i RPG.

To ciekawe :mrgreen: Od kiedy D2 jest RTSem, to czysta turówka w stylu Heroes, którą również bardzo polecam. A jeśli chodzi o RTSy to zdecydowanie Warcraft III+dodatek.

(Paluszekmich) #11

proponuje jeszcze Morrowina ale według mnie najlepszą gra jest seria Gothic

(Zoomman) #12

Taakkk :lol: Morrowind! !!

(Krzychuu) #13

Wraz ze wszystkimi dodatkami. :mrgreen:

(Fernando) #14

A co myślicie o Titan Quest ??

(Krzychuu) #15

Z tego co słyszałem to też fajna, ale jabytm brał Morrowind + dodatki. W extra klasyce za 20 zł. :slight_smile:

(michalj82) #16

Może Dungeon Siege, Dungeon Siege II z dodatkiem Broken World, Sacred z dodatkiem Podziemia ? :smiley:

(Sevrild) #17

Polecam SpellForce: Shadow Wars jak zaczniesz grać to się od kompa nie oderwiesz :smiley:

(michalj82) #18

Ale Spellforce: Shadow Wars to strategia z elementami RPG. Chociaż w Spellforce’a gra się prawie tak jak w RPG. Najpierw jednak polecam zagrać w pierwszą część razem z dwoma dodatkami za 19,99 w Extra Klasyce Next. :slight_smile:

(Arti73) #19

Saga Gothic i gothic III - _ K.O.N.I.E.C.Z.N.I.E. _

(Szok4444) #20

Gothic 3 dla tej gry opłaca się zmodernizować kompa.