Kupno gry rpg

Siemanko od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem jakiejś gry…

Pograł bym sobie w diablo ale przeszedłem wszystko z 3 razy … i moje pytanie brzmi jaką mi grę polecicie.

Grałem w :

Neverwinter Nights+2+dodatki, Ice Wind Dale, Baldur’s Gate, Divine Divinity, Final Fantasy.

Osiołeczek , a co powiesz na jakś część Gothica?

No 1 przeszedłem a 2 i noc kruka mi się nie podobała a 3 mi nie pójdzie … :frowning:

A ja polecam Neverwinter Nights :mrgreen: Bardzo fajny RPG, bardzo łatwa obsługa i dość ciekawa fabuła. Kosztuje jedyne 20 zł w Extra Klasyce.

Ale typ jesteś :mrgreen:.

Przeszedłem :smiley: już

To może najpierw pisz co przeszedłeś, żeby nie pisać takich “zgadywanych” postów.

Witam

No to zagraj w “Świątynię pierwotnego zła”, polecam też “Spellforce” (połączenie RTS i RPG) oraz Disciples 2 (RTS). Poza tym przydałoby się abyś zagrał też w drugie części “Icewind Dale”, “Baldurs Gate”, oraz klasykę gatunku “Torment”.

To już napisał co przeszedł czytaj uwaznie posty

A Bitwa o Śródziemie?

Bo dopisał. :?

A wracając do tematu to ciekawą grą jest również Spellforce. Połaczenie strategii i RPG.

To ciekawe :mrgreen: Od kiedy D2 jest RTSem, to czysta turówka w stylu Heroes, którą również bardzo polecam. A jeśli chodzi o RTSy to zdecydowanie Warcraft III+dodatek.

proponuje jeszcze Morrowina ale według mnie najlepszą gra jest seria Gothic

Taakkk :lol: Morrowind! !!

Wraz ze wszystkimi dodatkami. :mrgreen:

A co myślicie o Titan Quest ??

Z tego co słyszałem to też fajna, ale jabytm brał Morrowind + dodatki. W extra klasyce za 20 zł. :slight_smile:

Może Dungeon Siege, Dungeon Siege II z dodatkiem Broken World, Sacred z dodatkiem Podziemia ? :smiley:

Polecam SpellForce: Shadow Wars jak zaczniesz grać to się od kompa nie oderwiesz :smiley:

Ale Spellforce: Shadow Wars to strategia z elementami RPG. Chociaż w Spellforce’a gra się prawie tak jak w RPG. Najpierw jednak polecam zagrać w pierwszą część razem z dwoma dodatkami za 19,99 w Extra Klasyce Next. :slight_smile:

Saga Gothic i gothic III - _ K.O.N.I.E.C.Z.N.I.E. _

Gothic 3 dla tej gry opłaca się zmodernizować kompa.