Kupno kamery cyfrowej z funkcją robienia dobrych zdjęć

Szukam takiej kamerki cyfrowej, która ma funkcje robienia dobrych zdjęć mniej więcej takich jak aparat cyfrowy w granicach 1000zł. Zastanawiam się czy kupić kamere cyfrową, która ma taką funkcje [koszt do 2000zł] czy tylko aparat cyfrowy [koszt około 1000zł]. Czy w ogóle do 2000zł jest taka kamerka? Nie lepiej tylko aparat cyfrowy ? Doradzcie mi…

To zależy, czy wolisz obraz ruchomy, czy nieruchomy :lol:

To znaczy chcę kamere, która ma możliwość robienia dobrych zdjęć max do 2000zł a najlepiej w granicach 1600 :slight_smile:

Jak chcesz robić tylko zdjęcia to, wg. mnie lepiej aparat foto.

Do 2000 zł możesz dostać dobrej jakości aparat, natomast kamerą to zdjęcia mogą być wątpliwej jakości.

To znaczy jeśli mam wybrać kamere cyfrową to około 2000zł a jeśli sam aparat cyf. to około 1000zł :slight_smile: A może znacie jakieś ciekawe produkty ?

Złączono Posta : 16.07.2005 (Sob) 21:40

Znalazłem taką kamerke. Zdjęcia robi 1024x768 nie są może super ale też nie najgorsze.

Zobaczie KLIK

Napewno to nie są takie zdjęcia jak w aparacie cyfrowym za 1000zł. Heh mój tata tak powiedział “Jeśli mam kupować aparat cyfrowy za 900zł to nie lepiej dołożyć 300 do 500 zł na kamere, która będzie mogła robić zdjęcia”

i co wo o tym sądzicie ? według mnie lepiej aparat cyfrowy :slight_smile:

Ta kamerka nie najgorsza jest.

Jak będziesz robić tylko zdjęcia to kup aparat. A jak masz zadatki na reżysera to kamerka bedzie lepszym rozwiązaniem.

Przemyśl najpierw do czego będziesz to najczęściej używał ??

Zdecydowanie więcej będe robić zdjęć. To jest pewne.

A co do kamery to nie chodzi że mam zadatki na reżysera tylko o wspomnienia z rodziną. Mam taką starą kamere dużą i dużo nagranych kaset i jak sie to teraz ogląda kiedy byłem mały to są fajne wspomnienia :slight_smile: Zastanowie sie nad tym. Z zakupem mi sie nie spieszy.

Chciałem sie tylko dowiedzieć czy warto kupić taką kamere która będzie dobrze nagrywać i jednocześnie robić dobrej jakości zdjęcia.

trza sie decydowac albo filmy albo zdjecia :stuck_out_tongue:

mialem ten sam dylamet, i wole cyfraka, bo bede raczej fotki robił :wink:

padlo na Canona A95, i nawet filmiki nagrywa :smiley:

albo jedno i drugie :lol: :smiley:

nie polecam

Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego :lol:

tak samo z samochodami, niema jak wyścigowy a zarazem rodzinny :lol:

Kup cyfraka z finkcja nagrywania fragmntow video :wink:

Podaj jakiś przykład :slight_smile:

Kup aparat jakiegoś canona za około 700-800zł i kamere jakiegoś samsunga ostatnio samsung miał promocje po 1400zł kamerki szły jak woda , bedziesz robił zadawalające zdjęcia i filmy , bedziesz miał aparat i kamerke za cene troche wyższą jak 2000zł .Nie kupuj czasem 2w1 , bo jak kupisz kamere z funkcją zdjęć to filmy bedą dobrej jakosci ale fotki tragiczne , odwortnie aparat z możliwością nagrywania filmów zdjęcia dobre, filmy tragedia w dodatku w sekwencjach około 1.5minutowych, no chyba że postanowisz wydać około 10tyś zł wtenczas można kupić już 2w1 kamera+aparat z matrycą 4-5milonów pikseli , a takie kamerki za około 2000zł mają matryce nie większe jak 800tyś pikseli więc zdjęcia nie mogą wychodzić zadawalające.

lepiej do zdjęci kupić aparat a do filmów kamere. KAmera roci kiepskie zdjęcia. Ja kupiłem sobie tani aparat cyfrowy w matrycą 3.3 mpx (za 400zł - Trust 715 lcd powerc@m zoom) a teraz mam zamiar kupić kamerke. KAmera nie zrobi tak dobrych zdjęć jak aparac cyfrowy.

Kup cyfrkaka, jeżeli chcesz robić dużo zdjęć, polecam Canona A80 albo A95, bardziej polecam A80, bo sam używam. Ma dodatkowo funkcję nagrywania filmów z dzwiękiem (jakość wcale nie tragiczna :twisted: ) Zdjęcia wychodzą doskonale. Co do cyfraka poczytaj ten temat, jest tam napisane trochę na temat funkcji aparatów Canon 9większość ma podobne) :wink: Jeżeli chcial byś się dowiedzieć czegoś więcej o Canonie A80 to zapraszam na PW :wink:

PS. Kamera nawet, nawet :smiley:

Nie upieczesz dwóch pieczeni na jednym ogniu. żadna kamera nie zrobi zdjęcia o jakości zbliżonej do jakości zdjęcia wykonanego przeciętną cyfrówką.

Jeśli miałbym Ci doradzać kupno aparatu z funkcją robienia filmów, to radziłbym Ci kupno Minolty Z3. Zdjęcia robi przyzwoite (na automacie troche szumi, ale od czego jest wypaśny manual). A filmy kręci eleganckie, do tego z dźwiękiem. Bardzo ważne jest to, że długość filmu ograniczona jest jedynie pojemnością karty.