Kupno karty graficznej do 250zł

Witam, mam sprawę poszukuję karty graficznej do 250zł, miałem GeForce 9500 i nawet stykał :wink: Płytka główna: Gigabyte GA-M56S-S3. Z góry mówię, że zależy mi na wydajności ale najbardziej zależy mi na CHŁODZENIU karty, otóż spaliłem już 6 razy kartę graficzną xd 3 razy Gefroce 8500 i 3 razy 9500, gwarancja się skończyła więc nadszedł czas kupić coś nowego. Czekam na propozycję, dzięki. A i prosiłbym również o podanie powodu, dlaczego taką akurat kartę :wink: Wielkie dzięki

Najlepszy wybór w stosunku cena jakość http://www.morele.net/karta-graficzna-v … 91-436170/ bije na głowę tego 9500, chłodzenie trochę głośne ale można wyregulować obroty. Battlefield 3 śmiga u mnie na wysokich 1280x1024. Powiedz jaki masz zasilacz i procesor?

Pewnie palisz grafike przez zasilacz.

Ten Radeon HD 4850 będzie dobrym zakupem.Pod względem wydajności śmiało możesz pograć nawet na wyższych rozdzielczościach.Do tej karty wystarczy zasilacz o mocy 400W,lecz porządny a nie jakiś no-name.

Zasilacz Maximus 440W, a procek Athlon x2 Dual Core 4200+. Jeszcze potrzebowałbym info gdzie to kupić na terenie Poznania, w komputroniku nie ma pro-line też nie ;/.

Rozumiem, że masz na myśli NeoTEC Maximus 440W? Patrząc na moc linii 12V, no nie wygląda to za dobrze, może być na styk.

Tak, chyba tak :wink: