Kupno karty TV do laptopa

Witam. Chciałbym zakupić jakąś niedrogą kartę tv do laptopa ponieważ moja poprzednia już dawno temu została uszkodza a wydałem na nią dośc sporo kasy. Nie mam jakiś specjalnych wymagań. Chodzi mi tylko żeby odbierała czysto kanały z kablówki (Vectra). Co myślicie o tej pierwszej? http://www.allegro.pl/item863327730_kar … ml#gallery chyba to jakiś no-name, ale jak mowię chodzi mi tylko żeby oglądać TV. Nagrywać nie będę bo nie mam takiej potrzeby. Wpadła mi jeszcze taka http://www.vobis.pl/oferta/komponenty_i … dvb-t.aspx Którą byście brali? Pewnie tą drugą bo (chyba) jakaś markowa. I nie wygląda na badziewie. Ale jakoś specjalnie mi na tym nie zależy bo żadko oglądam TV, byle mieć coś dla rozrywki od czasu do czasu. Złącze jakie proferuje to USB, bądź PCMCIA. System operacyjny to Win7 a to pewnie też w tym wypadku ważne, żeby karta działała bez problemu. Czekam na Wasze porady i ewentualnie propzycje. Mogą być oferty z alledrogo, bądź Vobis. Ceny jakiejś odgórnej nie podaje, bo jak już wcześniej napisałem chodzi mi o jakąś niedrogą “byle działającą”. I jeszcze jedno. Jeżeli miałaby to być na PCMCIA to ze “stałym” złączem do anteny, ponieważ pierwsza jaką miałem na PCMCIA - wyrawło się, ponieważ było dołączane. Karta była z Pinnacle.

Ta druga się nie nadaje, bo jest przeznaczona do cyfrowej telewizji naziemnej. Na dołączonej antenie na niej nic nie odbierzesz, a na dobrej antenie kierunkowej możesz odebrać programy TVP (dokładnego składu nie pamiętam, ale poza kanałami analogowymi naziemnymi i satelitarnymi niekodowanymi jest tam chyba TVP Sport). Kablówki cyfrowej na tym też nie złapiesz, bo będzie ona nadawać w nieco innym standardzie (nie DVB-T, a DVB-C) i programy będą kodowane.

Kablówke i mam cyfrowo nadawaną (przez dekoder czy jak to się tam nazywa) i analgowo - kabel mam pociągnięty do pokoju i wcześ niej tak na starej karcie odbieralem kanały. Z resztą na drugim TV tez jest tytlko kabel podłączony bezpośrednio do TV. Jakieś inne propozcyję co do kart TV? Co z tą pierwszą?