Kupno KIS 2009 w wersji elektronicznej

Zdecydowałem się na zakup Kaspersky Internet Security 2009.Zauważyłem że na allegro czy w sklepach sprzedają licencje elektroniczne,które są o wiele tańsze niż wersje BOX,przesyłają sam klucz e-mailem.Rozbieżność cen jest dość duża,no i właśnie na co zwrócić uwagę żeby potem nie było przykrych niespodzianek,że klucz nie działa itp.Niektórzy ze sprzedających wysyłają dodatkowo certyfikat autentyczności w formie papierowej,inni znów nie.Jak to się ma do oryginalności,jakie warunki muszą być spełnione żeby wszystko było legalne?Wystarczy sam e-mail z kluczem,wydaje mi się że to trochę za mało?Napiszcie jakie macie doświadczenia w tej sprawie,jak znacie jakieś pewne źródło zakupu to proszę o linki.

nie wiem-zawsze w media markt kupowałem wersję box z certyfikatem

http://www.kaspersky.pl/store_home.html#kis2009 < Najlepiej tu. Masz 99,9 % pewności, że jest legalne.

Prosiłem o opinie osoby co miały z tym styczność.Jak nie wiesz to nie odpowiadaj.A to,że kupujesz w MM akurat mnie nie interesuje. :?

Hmm,przeglądając allegro i inne sklepy ceny wynosiły od 75zł do 109zł,skąd tak duża rozbieżność cen?

ja tam w vobisie KIS 7.0 za 107 zł box ale można uaktualnić do 2009 za darmo :stuck_out_tongue:

Jak zawsze wypowiadają się osoby nie znające tematu,w dodatku małolaty.Wiem,że istnieje MM,Vobis,że można tam kupić Kasperskiego.Czy Wy czytać nie umiecie?

Witam. Program KIS 2009 w wersji elektronicznej zakupiłem w sklepie internetowym Kasperskiego. Płatności dokonałem przelewem, po zaksięgowaniu którego (ok. 24 godz.) na podany wcześniej mail został przesłany klucz aktywacyjny. W tym przypadku, potwierdzeniem legalności transakcji jest faktura, którą otrzymałem pocztą po kilku dniach. Zgodnie z wytycznymi, klucz aktywacyjny wykorzystałem także do wygenerowania pliku klucza, który również został przesłany drogą elektroniczną wraz z identyfikatorem klienta ID i hasłem, pozwalającym korzystać z pomocy technicznej.

Licencja elektroniczna “bezpośrednio u producenta” to koszt rzędu 155 zł -> w necie można oczywiście znaleźć tańsze propozycje, ale zwyczajnie chciałem mieć pewność. Nie oznacza to rzecz jasna, że wszyscy inni to oszuści… Kupując licencje elektroniczną np. w sklepie Vobis niewątpliwie nic nie ryzykujesz, co do Allegro - miałbym pewne wątpliwości (można tam łatwo kogoś zmanipulować i oszukać). Reasumując - sklep internetowy z wyrobioną pozytywną renomą nie pozwoli sobie na uchybienia i manipulowanie klientem - jeśli taki znasz, masz do niego zaufanie, jego oferta odnośnie produktu jest jasna i jednoznaczna, a cena niższa od “średniej krajowej” - to w zasadzie niczym nie ryzykujesz.

Pozdrawiam.