Kupno, klawiatura + port USB


(-Puma-) #1

Poszukuje klawiatury z portem USB (port z prawej strony), kolor najlepiej czarny. Koniecznie przewodowa.

Klawiatura nie musi posiadać klawiszy multimedialnych.

Cena do 100zł.

Ps. Znalazłem coś takiego A4T EVO Slim Multi PS/2, co sądzicie o tej klawiaturze?


(MariuszListecki) #2

Klawiatura jak klawiatura ale producent zlekka nie pewny co do myszy tego producenta Nie moge złego słowa powiedzieć jak na cene to porządne Ale Klawiatury to nie robią za dobrych

http://www.tryton.com.pl/cennik_towar.php?idtow=21570

Ja brałbym taką


(Z35ikr) #3

http://www.a4tech.pl/Item.aspx?ITEMNMBR=A4TKLA08128&GroupID=33&SubGroupID=57 w pracy są 3 takie. Od 3 lat działają bez problemu tzn pisanie i USB. Szefostwo ma podpięte pod USB małe głośniki i działa. Nie wiem jak sprawują się te dodatkowe klawisze bo sporadycznie korzystam. Ogólnie ok.


(-Puma-) #4

Trochę mnie odstraszają sporo ilość kabli z klawiatury do komputera... potrzebny mi tylko port USB... ta by mi odpowiadała Manhattan Klawiatura multimedialna Ultra SLim USB Hub USB 2.0 czarna tylko nie wiem czy USB jest z prawej strony.


(Srrs1988) #5

Polecam tą klawiature: http://www.gral.pl/Logitech+UltraX+Premium_364.html

wygodna, cicha.

co do usb, po co w klawie ? nie możesz przedłużacza w stojaku kupić ?


(Z35ikr) #6

-Puma- , zastanów się tylko 2 razy zanim kupisz klawiaturę "jakiegoś" producenta, coby za 2 tygodnie nie trzeba było kupować nowej :wink: Nie mówię że "moja" klawiatura i firma jest "the best", ale..... A co do kabli jest jeden, na końcu jest tylko kostka z dodatkowymi.

Tylko po co dodatkowe kable na biurku. Ja mam w klawiaturze czujnik myszki, a w pracy używam do pena. Sprawdza się świetnie.


(-Puma-) #7

Masz rację RiK , le[piej kupić coś znanej firmy.

Teraz mi się zachciało nagrywanie makr w klawiaturze... podejrzewam że huba i makra w klawiaturze nie da się pogodzić i powinienem się zastanowić czy makra czy hub.

Makra by mi się bardzo przydały do granie on-line. Nie znam się zupełnie na tych makrach i jaką klawiaturę wybrać z nagrywaniem aby to spełniło moje oczekiwania. Z tego co widzę takie klawiatury są drogie :frowning:

Dzięki wszystkim za pomoc i rady :slight_smile:

Edit: Może ktoś skorzysta... ostatecznie zamówiłem A4Tech KV-300H Grey USB