Kupno klucza do Steama na allegro

Witam, szperałem ostatnio po allegro i znalazłem parę ofert oferujących klucz do gry CoD MW2 na Steamie. (około 15zł)

Ztąd moje pytania :

  1. Czy to nie jest żadne oszustwo?

  2. Czy jak kupie tą gre to czy będe mógł normalnie grać na multi?

  3. Jak to jest z tym Steamem, czy moge instalować i usuwać gre z niego ile razy mi się zachce i nadal bedzie działało tak jak za 1 instalacją?

4.Gdzie na Steamie wpisuje się ten klucz?

To moja pierwsza przygoda z Steamem więc pytam. Dzięki za pomoc.

Klucz za 15 zł do Call of Duty Modern Warfare 2 nie istnieje,za 15 zł kupisz tylko konto (a tego nie polecam) Gry na platformę Steam możesz instalować i odinstalować aż do usra… śmierci i będą działały jak za pierwszym razem.Klucz do aktywacji gry,masz pod ikonką/napisem GRY i musisz znaleźć zakładkę Aktywacja produktu w Steam…

A dużo ludzi gra w multiplayer?

Nie mam pojęcia.

hadrianos11 odpowiadając na pytanie 1 i 2 to bywa różnie i zależy od aukcji, może być oszustwo w sensie że po jakimś czasie gra zniknie ci z konta albo możesz kupić ruską wersje co po tej cenie jak najbardziej prawdopodobne więc tak tanich kluczy nie polecam. jak chcesz kupować pewne klucze to najlepiej na keye.pl lub tym podobnych stronach. odp.3 oczywiście możesz instalować i usuwać gre dowoli ale raz przypisana gra na zawsze pozostaje na koncie steam więc jej nie odłączysz by przypisać do innego. a co do multiplayer to jeżeli chcesz kupić mw2 wyłącznie dla tego trybu to zdecydowanie odradzam bo to zmarnowane pieniądze. to już jest stara gra i multi w tej grze praktycznie jest martwy, gra bardzo mało ludzi a przynajmniej na tyle mało by można było mówić o normalnej rozgrywce, więcej będziesz czekał na mecz niż w rzeczywistości pograsz a możesz i w ogóle się nie połączyć. niestety multi w codach to rozrywka sezonowa do czasu wydania kolejnej części więc jak już chcesz coda to najlepiej BO2 ewentualnie MW3.

Mi jeszcze się nie zdarzyło aby,gra mi zniknęła (a niektórzy sprzedający byli dziwni) Nie ma czegoś takiego,jak ruska wersja :smiley: :smiley: :lol: Steam podzielił świat od zarobków,i według takiego przelicznika się płaci za gry (zarabiasz dużo,płacisz dużo za grę) a że Rosjanie czy Ukraińcy według Steama zarabiają mniej od nas,dlatego mają tańsze gry i kody sprzedają taniej.

galy1 i tu się kompletnie mylisz dlatego jak nie wiesz nie wypowiadaj się. oczywiście że jest coś takiego jak ruska wersja (nawet bf też to dotyczy) i MW2, BO i MW3 miały blokade regionalną i takich kluczy nie można było rejestrować w polsce bo były usuwane więc jeśli ktoś chciał mieć język ang albo polski musiał rejestrować przez proxy czy jakieś tam inne podobne ustrojstwo, kiedyś takich kluczy było od groma na allegro jak nadal nie wierzysz tu masz przykład takiego czegoś: http://allegro.pl/call-of-duty-modern-w … 45866.html

Klucz za 15 zika i wszystko jasne

Cześć

Jeśli chcesz mieć 100% pewność że klucz będzie działał kupuj bezpośrednio przez Steam. A że ceny są tam wyższe niż na Allegro, czy w innych sklepach z kluczami to już inna sprawa.

Przeczytaj:

http://www.dobreprogramy.pl/Pangrys/Pol … 36891.html

Kilka razy zdarzyło mi się kupić klucz do gry na Steam lub Steam Gifta na Allegro i wszystko w porządku. Trzeba tylko DOKŁADNIE czytać opis aukcji, tj. czy jest to taka wersja językowa jaka nas interesuje, bez zbędnych i nielegalnych kroków (instalacja via proxy, ruskie ip), czy klucz jest oryginalny etc. No i oczywiście patrzeć na komentarze i włączyć wzmożoną ostrożność i nie ryzykować w przypadku ceny kilkukrotnie niższej niż u konkurencji.

Rozsądną ofertą wydaje się Steam Gift (trzeba założyć konto na Steam i podać sprzedającemu powiązany z tym kontem adres email) z aukcji http://allegro.pl/call-of-duty-modern-w … 09131.html .Sprzedający zaznaczył, że NIE jest to wersja rosyjska i że może być aktywowana w każdym kraju, również w Polsce. Jedynym minusem oferty jest niewielka ilość komentarzy - 70.

azazel666 ja czytam różne bzdury na Allegro sprzedający napiszą największą bzdurę żeby tylko żebyś u nich kupił kod np.poczytaj tu http://allegro.pl/dark-souls-prepare-to … 50592.html jak od kogoś dostaniesz prezent to cię zbanują,a ten sprzedający już popuścił wodzę fantazji http://allegro.pl/just-cause-2-pl-steam … 12161.html generator kodów Steam :smiley: :lol: :smiley: azazel666 a jeżeli nie wiesz dlaczego Rosjanie,Ukraińcy mają taniej gry na Steam to się nie wypowiadaj.Bardzo dziwne że mam Dead Space 2 wersja Rosyjska i chyba z góra 10 innych gier dla Rosjan tamten rejon geograficzny,kupionych u Ukraińca i żadna mi nie znikła i nie mam także bana.

to jest właśnie najgorsza forma kupowania gier na steam bo tak samo jak w przypadku RAFów do WoW 90% takich giftów są kupowane lewymi lub kradzionymi kartami po czym steam jako że nie otrzymał wpłaty usuwa gre z konta, jedyny w 100%(99%) pewny sposób kupownia kluczy to taki gdzie otrzymujesz scan z kluczem wtedy dla supportu masz dowód że jesteś właścicielem danego klucza i nie mają prawa nigdy nic usunąć.

galy1 w którym niby miejscu napisałem że tanie klucze z rosji to ściema bo są tanie i nie można ich mieć? nigdzie, wiem że są tanie bo taki jest rynek i gdybyś w swoim małym móżdźku nie wiedział właśnie dlatego że rosja i ten rejon ma tańsze klucze posiadają one blokady regionalne i zgodnie zarówno z polityką steam jak i warunkami licentcji danej gry zakup i aktywacja takiej gry poza wyznaczonym regionem jest nielegalna. oczywście będzie ona działała i można bez problemu grać ale robiąc to łamiesz warunki licencji produktu. to że tobie działa bo masz szczęście nie oznacza że zawsze tak jest bo każda platforma steam, origin czy uplay ma prawo bez uprzedzenia usunąc takie klucze z konta a nawet zbanować całe konto za złamanie warunków regulaminu który zaakceptowałeś. było wiele takich przypadkuch z MW2 i Assassin’s creed brotherhood. to że taka forma tobie odpowiada to luz, twoje prawo ale nie oferuj i proponuj tego innym bo można mieć pecha i sporo stracić.

Otrzymanie gifta na Steam nie jest równe zbanowaniu i złamaniu regulaminu. Pobieranie opłat/płacenie za gifta już tak i tutaj jest ryzyko. W przypadku, gdy trafimy na nieuczciwego sprzedawcę, który rozdaje gifty nie płacąc za gry Steamowi (jakieś popierdółki z systemem płatności) to biorą go na celownik i blokują zabierając “towar” jemu jak i przez niego obdarowanym. Dlatego nie wolno kupować giftów kilkakrotnie tańszych od innych ofert, bo jest spora szansa że sprzedawca uiszcza płatności kartą bez wystarczającego pokrycia.

azazel666 miło piszesz ale sam sobie przeczysz,Ludzie CUD azazel666 napisał (gry na Rosyjski rynek posiadają blokadę regionalną) to może wytłumacz ludziom dlaczego mój Dead Space 2 działa w Polsce mimo że nie loguje się przez proxy,także około 10 innych gier też działa w Polsce,zanim napiszesz kolejną bzdurę poczytaj pana Pangrysa.azazel666 nad interpretujesz to co ja piszę,napisałem ja mam gry przeznaczone dla Rosyjskiego/Ukraińskiego rynku nigdzie nie pisałem że coś oferuje i proponuje.

galy1 po 1 inteligencie to temat wątku dotyczy MW2 a nie tego że ty masz ruskie dead space 2 a MW2 posiadało i zapewne nadal posiada blokade regionalną na rosje przez co nie da się jej aktywować w polsce bez użycia proxy. jak tak bardzo zależy ci na czepianiu się innych gier proszę bardzo np. http://sklep.gry-online.pl/KartaProdukt … ksiders-ii “Gra może posiadać ograniczenie regionalne. W celu uzyskania informacji nt. zdjęcia blokady, prosimy kontaktować się z wydawcą gry.” a to jest wersja pudełkowa którą można zainstalować TYLKO w polsce. nie mówie że wszystkie gry posiadają fizyczną blokade ale licencyjną już tak, klucze na rynek rosyjski są tylko na ten rynek, działają w innych krajach ale są nielegalne.

zresztą ja mam to gdzieś, to twoje gry i przecież ty wiesz najlepiej ale poczekaj jak kiedykolwiek będziesz potrzebował kontaktu z supportem danej platformy a w szczególności origin. w przypadku origin warunkiem jakiej kolwiek pomocy ze strony supportu jest okazanie scanu/zdjęcia klucza oraz dowodu zakupu, nie posiadasz scanu nie masz żadnych praw, powiesz im że kupiłeś ruski klucz na allegro z miejsca żegnasz się z grami, dotyczy to każdej elektronicznej platformy.

Znowu piszesz błędnie na Origin mam tylko jedną grę,kupioną w sklepie jest nią Medal of Honor na resztę 4 gry nie mam scanu/zdjęcia klucza oraz dowodu zakupu :frowning: ;( ja tak myślę czy Origin będzie wymagało tego,jeśli gry kupione zostały w ich sklepie.Ja dlatego jestem na tym forum,żeby się czegoś dowiedzieć czego nie wiem.

ja pisze błędnie? posty wcześniej upierałeś się że posiadasz ruskie dead space 2 oraz 10 innych gier, nagle z 11 gier zrobiła się jedna oryginalna moh i 4 inne no i do tego ds2 jest od EA i o ile dobrze pamiętam również wymagała aktywacja w origin, choć co do tej gry nie jestem w 100% pewien, zresztą i tak nie istotne. dowód zakupu jest opcjonalny i nie wymagany, nadmieniłem to bo kiedyś jak sie kontaktowałem z supportem origin to właśnie taki zapis widniał w regulaminie i bez okazania dowodu zakupu nie chcieli gadać, teraz nie wiem jak jest ale jeśli gre kupiłeś na stronie origin to nic nie potrzebujesz bo już to mają a jak masz pudełko ze sklepu to automatycznie masz oryginalny klucz więc z tym problemów nie ma. chodzi wyłącznie o klucze z allegro i przykro mi ale bez scanu leżysz. kilka razu kontaktowałem się z origin, steam i blizzard i wszędzie ta sama procedura, scan klucza to podstawa bez tego nie ma w ogóle rozmowy a jak będziesz coś ściemniał to zablokują (nie zbanują) konto do czasu wyjaśnienia własności.

twoje pierwsze mądre słowa i właśnie dlatego na przyszłość jeśli nie wiesz czegoś na 100% najlepiej z autopsji to nie zachowuj się jak szczeniak co zjadł wszystkie rozumy.

azazel666 rozróżniasz platformy Steam a Origin na Steam mam wiele gier,aż za wiele.Na Orgin mam 5 gier,umiesz czytać ze zrozumieniem.Pisałem że na Steam mam Dead Space 2 i około 10 innych gier przeznaczonych na rynek Rosyjski/Ukraiński.Tylko o Steam wydaje mi się że mam większe pojęcie o tobie,a już jak określiłeś grę ruska wersja,jest błędna bo nie ma czegoś takiego !!

Ps.azazel666 widzę że lubisz być moim antagonistą.A moje pytanie o Origin (że nie mam scanu kluczy itp. było retoryczne)

Dla ciebie Allegro jest wyznacznikiem wiedzy :lol: To w generatory kodów Steam też wierzysz ?? oto link do Aukcji http://allegro.pl/just-cause-2-pl-steam … 12161.html przy twoim rozumowaniu,tak pisze na aukcji to więc musi być prawda :smiley: :o Jeszcze raz ci powtarzam,nie ma czegoś takiego jak wersja rosyjska,fińska czy duńska,w Empiku można spotkać gry na których piszę,nie na sprzedaż w UK ty jakbyś sprzedawał taką grę,to byś nazwał ja zapewne wersją Wschodnio Europejska :lol: I znowu piszesz o czymś,o czym ja nie pisałem (więc mądralo skoro każda gra jest multi językowa to po co wymagane spolszczenie które w przypadku bf wymaga podmiany osobno ściągniętych plików??) gdzie ja napisałem że każda gra jest multi językowa,na to to nic nie napiszę.A już wiem azazel666 czym się różni wersja Rosyjska gry od Amerykańskiej.Ruska wersja Call of Duty: Black Ops 2 zawiera bronie Karabinek AK,Subkarabinek AK-9,Karabin AWS,Karabinek AK-74,Karabin ASM-DT plus inne uzbrojenie rosyjskie,w Call of Duty: Black Ops 2 wersji Rosyjskier walczymy Specnzem i walczymy w różnych rejonach świata,między innymi Czeczenia,Gruzja,Afganistan.W wersji Call of Duty: Black Ops 2 amerykańskiej walczymy United States Army i posługujemy się bronią Karabinek M16A4,Karabinek M4/M4A1,Karabinek SDM-R,Karabinek FN SCAR plus inne uzbrojenie amerykańskie i walczymy w różnych rejonach świata,między innymi Iraq,Libia,Jugosławia.

PS.Chciałbym być dzieckiem,niestety nie jestem.