Kupno komurki

(Tom) #1

WITAM,

PROSZE O POMOC w sprawie kupna nowego lub prawie nowego

tel. komórkowego za ok. 400 zł.

(Bylem w roznych sklepach i na gieldzie ale nie wiem jaki kupic

chce dobrze kupic zeby tel byl wart swojej ceny)

moze ktos podpowie mi jaki kupic?

Czytam na forum ze SE k300i jest dobry ?

(Grzesiek1) #2

SE k300i jest niezły ale ma tylko około 12 mb pamięci i joystiki sie psują w se K… ale jest niezły widziałem w salonie ery za 499 nowy bez aktywacji (na karte)

(system) #3

Ja wziałbym Nokie 6020. Na Allegro jest teraz nowa na 360 zł. Moża ma mniej pamięci, ale robi dużo lepsze foty niż K300i i jest ładniejsza.

(Tom) #4

Ogladalem ja robi niezle wrazenie

kilka prostych pytań:

czy w komurce wazne jest zeby miala 3 sieci 900/1800/1900?

czy pamiec wewnetrzna mozna rozbudowac?

czy jak bede chcial podlaczyc komurke do kompa to jaki kabel bede potrzebowal jest jakis uniwersalny?

W salonach sprzedaj bez kabli, a jak cos kupie to chce to podlaczyc do komputera.

(system) #5

Nie 3 sieci tylko 3 zakresy częstotliwości

Dla 95% użytkowników nie jest to ważne. Chodzi o to że telefon 3 zakresowy będzie działał na wszyskich kontynentach. Jeżeli telefon będzie 2 zakresowy nie będzie działał w niektórych państwach. Teraz i tak wszystkie nowe telefony są 3 zakresowe.

nie można

Nie istnieje coś takiego jak uniwersalny kabel. Możesz sobie albo kupić port podczerwieni do kompa, albo kabel USB.

(system) #6

Za ten Hajs już możesz się zastanawiać na Motką E398. Dobry telefonik.

(Dod) #7

TOM7 : a interesuje cię telefon dla szpanu czy do dzwonienia/smsowania ? Bo to akurat ma duuuże znaczenie

(Tom) #8

MA byc funkcjonalna (nie musi miec aparatu bo mam aparat cyfrowy)

port podczerwieni (dla mnie nowosc) w necie pisze ze montuje sie go na pl.glownej i ma zasieg 3m?

Czy ten kabel USB jakis specjalny , czy moze byc taki jaki uzywam do ap. cyfrowego?

(Dod) #9

ale co to znaczy funkcjonalna ?

Ja mam N3120 i jest wystarczająca… ma organizator/kalendarz/przypominajke, i fajnie wygląda… dobry głośnik, bateria trzyma ponad tydzień przy pisaniu 10 smsów dziennie (średnio). Dla mnie jest funkcjonalna :wink: