Kupno komurki

WITAM,

PROSZE O POMOC w sprawie kupna nowego lub prawie nowego

tel. komórkowego za ok. 400 zł.

(Bylem w roznych sklepach i na gieldzie ale nie wiem jaki kupic

chce dobrze kupic zeby tel byl wart swojej ceny)

moze ktos podpowie mi jaki kupic?

Czytam na forum ze SE k300i jest dobry ?

SE k300i jest niezły ale ma tylko około 12 mb pamięci i joystiki sie psują w se K… ale jest niezły widziałem w salonie ery za 499 nowy bez aktywacji (na karte)

Ja wziałbym Nokie 6020. Na Allegro jest teraz nowa na 360 zł. Moża ma mniej pamięci, ale robi dużo lepsze foty niż K300i i jest ładniejsza.

Ogladalem ja robi niezle wrazenie

kilka prostych pytań:

czy w komurce wazne jest zeby miala 3 sieci 900/1800/1900?

czy pamiec wewnetrzna mozna rozbudowac?

czy jak bede chcial podlaczyc komurke do kompa to jaki kabel bede potrzebowal jest jakis uniwersalny?

W salonach sprzedaj bez kabli, a jak cos kupie to chce to podlaczyc do komputera.

Nie 3 sieci tylko 3 zakresy częstotliwości

Dla 95% użytkowników nie jest to ważne. Chodzi o to że telefon 3 zakresowy będzie działał na wszyskich kontynentach. Jeżeli telefon będzie 2 zakresowy nie będzie działał w niektórych państwach. Teraz i tak wszystkie nowe telefony są 3 zakresowe.

nie można

Nie istnieje coś takiego jak uniwersalny kabel. Możesz sobie albo kupić port podczerwieni do kompa, albo kabel USB.

Za ten Hajs już możesz się zastanawiać na Motką E398. Dobry telefonik.

TOM7 : a interesuje cię telefon dla szpanu czy do dzwonienia/smsowania ? Bo to akurat ma duuuże znaczenie

MA byc funkcjonalna (nie musi miec aparatu bo mam aparat cyfrowy)

port podczerwieni (dla mnie nowosc) w necie pisze ze montuje sie go na pl.glownej i ma zasieg 3m?

Czy ten kabel USB jakis specjalny , czy moze byc taki jaki uzywam do ap. cyfrowego?

ale co to znaczy funkcjonalna ?

Ja mam N3120 i jest wystarczająca… ma organizator/kalendarz/przypominajke, i fajnie wygląda… dobry głośnik, bateria trzyma ponad tydzień przy pisaniu 10 smsów dziennie (średnio). Dla mnie jest funkcjonalna :wink: