Kupno laptop do 2000-2200zl z karta geforce

witam. Chce kupic laptopa nie tylko pod gry ale tez cztalem temat o laptopach ale dosc stary 22.07.2009 chcialem zaczerpnac nowych opini co polecacie. Planuje zakup np. W saturnie vobisie itd. Do 2200zl wiec pytanie co proponujecie(karty tylko geforce)? Jesli byl temat to z gory przepraszam nie mam ostatnio czasu szukac. Z gory dziekuje!

A jeszcze przepraszam za pisownie ale pisze na telefonie w operze mini

W tej cenie lepiej brać coś z kartą radeon 5650. Np. http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/1599402 lub http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/1320561

Pierwszy ma mocniejszy procesor, ale nie ma systemu w zestawie.

Drugi odwrotnie - słabszy procesor ale ma system.

wiem z doswiadczenia ze radeony gorsze dlatego chce geforcea

zależy które:

http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-kar … 174.0.html

=D>

Poza tym ciężko się czyta Twoje wypowiedzi. Staraj się pisać po polsku. Co do tematu:

To jakie ty masz doświadczenie? Sprawdź sobie na tym zestawieniu jaką wydajność mają karty od nVidii, a jaką od AMD.

Żeby mieć coś od nVidii na poziomie Radeona HD 5650 musiałbyś kupić laptopa z GeForce GT 425M, a za 2200zł jest to nieosiągalne.

tak kupel mial w laptopie radeona niby wydajniejsze ale potem wymienil mu servis na geforcea i mowi ze duzo lepszy laptop za ponad 4000 tys.

Z tym tematem to chodzilo mi ze nie czytalem takich konkretnie w tej cenie XD sory za niezrozumialosc na szybkiego pisane

Jakoś ja bardziej z radeonów jestem zadowolony i moi kumple też :lol:

Widać kolego że to Twoje własne przekonanie do Nvidi , ale nie będę się kłucił :>

Ja proponuję tego laptopka , niestety wystaje on trochę z Twojego budżetu.

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo … content_3c

no od zawsze nvidia :stuck_out_tongue: a Intel® Core™ i3 to 3 rdzeniowy tak? Bo dawno nie interesowalem sie tym i co to za karta GeForce GT 420M? 2300 to jeszcze jeszcze

Evdion ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swoich postów proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Trójka w oznaczeniu i3, to nie liczba rdzeni. iX to nowa rodzina procesorów Intela - wydajna i energooszczędna. i3 to dwuwątkowy procesor dwurdzeniowy, czyli procesor może obsługiwać 4 wątki na raz. Co jak co, ale i3 jest najsłabszym z nowej rodziny iX. A co do karty graficznej GeForce 420M, to jest w miarę jak na laptopa. W 3dMark06 wyciąga ok 6000pkt. Dla porównania:

  • Radeon HD 5650: ok 6500pkt

  • moja stacjonarna GeForce GT240 (bardzo średnia półka): 7212pkt

EDIT:

Co ważne - GeForce 420M jak i Radeon HD 5650 obsługują w pełni DirectX 11.

kolego spokojnie moj kolega mial laptopa asusa za ponad 4 tys. Oddal do serwisu dlugo nie oddawali wkoncu dostal nowego z inna karta geforcem wczesniej mial radeona i mowi ze geforce jest 100 razy lepszy. ja sam mialem duzo kart zaczynajac od geforcea z 2004r nie zmuszam cie do odpowiedzi bo zamiast olac i napisac konkret to pitolisz. Zostawmy karty zajmijmi sie laptopami nie tylko mi to pomoze

Jestem spokojnym człowiekiem, ale powoli zaczynasz dołączać do grona nielicznych osób, które są w stanie wyprowadzić mnie z równowagi.

  1. Ciężko się z Tobą rozmawia. Twoje wypowiedzi są pozbawione poprawnej składni językowej. Człowiek każą wypowiedź musi kilka razy przeanalizować, żeby coś z niej wywnioskować.

  2. Niektóre Twoje wypowiedzi traktuję z przymrużeniem oka, jak tą o wymianie karty AMD na nVidię w laptopie przez serwis. (Z resztą też nie do końca ją zrozumiałem - sam ją przeczytaj i oceń, w jakim stopniu ktoś może zrozumieć o co Ci dokładnie chodziło).

  3. Z Twoją spostrzegawczością to możesz sobie kupić jakiegoś laptopa z kartą graficzną od Intela - i tak nie zobaczysz różnicy. A biję do tego, że linijkę “Model karty graficznej” w ofercie dostrzegłeś, ale linijki “Pamięć karty graficznej”, która znajduje się jakieś 5 pikseli niżej już nie.

Co do tematu kart graficznych:

AMD robi ostatnio świetne karty graficzne i wyprzedziło już nVidię pod względem wydajności, a firma z zielonym logo nie wie za bardzo jak wrócić na pozycję lidera i atakuje AMD… niestety słownie, bo technologicznie chyba nie potrafi.

kolego spokojnie moj kolega mial laptopa asusa za ponad 4 tys. Oddal do serwisu dlugo nie oddawali wkoncu dostal nowego z inna karta geforcem wczesniej mial radeona i mowi ze geforce jest 100 razy lepszy. ja sam mialem duzo kart zaczynajac od geforcea z 2004r nie zmuszam cie do odpowiedzi bo zamiast olac i napisac konkret to pitolisz. Zostawmy karty zajmijmi sie laptopami nie tylko mi to pomoze

Dodane 01.01.2011 (So) 12:58

dobra dzieki za odpowiedzi kupilem lenovo g560 temat do zamkniecia