Kupno laptopa do 2000zł;]

Witam w najbliższym czasie planuję zakupić lapka do 2000zł.

Potrzebny mi do nowszych gier (żeby jak sie da gta 4 poszło na full dealach i nfs shift) , filmów, długiego słuchania muzyki i neta;].

Nie zanam się za zbytnio;[Może ktoś zaproponuje mi lapka do 2000zł godnego uwagi i kupna;]

Pozdrawiam;]

Możesz zapomnieć o nowszych grach na full detalach na tym lapie. Może nawet ścinać przy niższych, a matryca maława do gier. 5giga ram przy takich parametrach to raczej chwyt marketingowy, nie przyda ci się to do niczego, chyba że bawisz się w bardzo duże grafiki. Proc słaby do gier, grafika przeciętna, ale na nic lepszego nie licz ta grafika z aukcji na pewno nie była ss z gry na tej karcie pamięć ddr3 to przeżytek na grafikach a szyna 64bity eliminuję to grafikę do gier. Tyle ode mnie, lapa pod gry nie dostaniesz za taką cenę.

Może coś zaproponujesz??

Do 1500zł nie kupisz chyba nic, na czym można byłoby pograć w nowsze gry… no chyba, że jakiś stacjonarny, ale to też będzie biedna konfiguracja.

Napiszcie mi chociaz czy ten laptop jest dobry jak na swoja cene. poradzcie cos to moj pierwszy laptop

Laptop ma dość stary procesor i słabą kartę graficzną, ale nadrabia ilością pamięci RAM (5 GB? - dziwna ilość ramu jak na laptopa) i dostajesz do tego torbę. I w sumie po co tyle pamięci RAM, skoro i tak jej nie wykorzystasz? Bo przecież z takim CPU i GPU raczej nie pograsz w nowsze gry. No chyba, że przy pracy na maszynach wirtualnych lub jeśli wrzucisz tam Ramdisk.

Dodatkowo:

A skoro wspomniałeś o grach, to podejrzewam, że Windows by Ci się jednak przydał.

Ja był bym bardziej skłonny kupić ten model:

http://krsystem.pl/-item-13999.html

… ale i tak bym go nie kupił chcąc na nim pograć.

olol ten asus to zwykły laptopik nie wiem po co w nim taki dysk i tyle ram równie dobrze możesz kupić coś za 1100zł i będzie podobnie działać grafika słaba lepiej mieć mniejszy dysk i pamięć a z lepszą grafiką zdecydowanie mogę polecić

http://allegro.pl/laptop-acer-5552-5552 … 39314.html

nowe gry np. dirt 3 pograsz bez problemu na wysokich detalach jak się dobrze poszuka to i taniej sie znajdzie z mniejszą ilością ram.mogę polecić każdemu

w tej cenie nie ma lepszego wydajny 2 rdzeniowy procesor ilość pamięci ram wystarczająca do pracy na systemie 64bitowym

słuchawki mniej prądu zużywają