Kupno laptopa, fifa, pad

Witam. Na wstepie chce powiedziec ze nie jestem obeznany w tych sprawach i dysponuje wiedzą podstawową, stąd może i banalne pytanie. Zamierzam kupić laptopa i zależałoby mi aby zagrać w fife 15. No i moje pytanie czy odpali mi na tym : http://www.neonet.pl/hp_455_f0x70ea.html . Nie dysponuję zbyt dużym budżetem, a zależy mi żeby był jak najbardziej wydajny,a wydaje mi sie ze ten jest całkiem niezły. No i drugie pytanko, jeśli by poszła ta fifa to czy polecacie do niej pada SPEED LINK XEOX . Czy po kupnie będzie trzeba instalowac dodatkowe programy aby pad działał poprawnie ? Czy lepiej wydać stówe wiecej na orginalnego z xboxa ?

 

Powinna działać całkiem ok jak na laptopa, tym bardziej że będziesz musiał odpalić ją w małej rozdzielczości:P

Tylko zwróć uwagę ile tematów się przewija o lagach w fifa 15, żebyś potem się nie zdziwił że sprzęt ok, a gra się tnie :wink:

FIFA 15 ma swoje wymagania i bez 4-rdzeniowego procesora Intela i dobrej grafiki nawet nie podchodź. W lapkach taki sprzęt za byle co nie kupisz.

z tym procem i grafika w laptopie do którego dałeś link na pewno nie pograsz wcale w tę grę

Zainteresowałem sie co nie co, poczytałem i jednak zdecyduje się na Lenovo Z510 z i5 4200 i GT740M :slight_smile: Ale dzięki za wszelką pomoc :slight_smile: