Kupno laptopa-Który proponujecie

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=226571622

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=226244417

nie ten dzial

bierz acera

za słaby proc !

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/filtr

za taka kase coś pentium M możesz wyrwać .

Złączono Posta : 27.08.2007 (Pon) 14:07

lub nawet z core duo !!

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/filtr … _0_0_0_0_0

bierz HP

a jaki proponujecie za ok.2000zł i żeby miał Windowsa Vista

a po co ci windows vista ?? przecież to wyjątkowo pazerny na ram system… czyli musisz szukać z 1024mb… minimum. a w tej cenie będzie ciężko coś polecić nie dość że z 1gb ramu to jeszcze z Vistą…powinieneś dołożyć więcej pieniążków.

a co sądzicie o tym

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=229089616

dla niewymagającego użytkownika wystarczy, na tym sprzęcie nie da się grać. ale do pracy wystarczy, nagrywarka nie jest kompatybilna z dual layer, radzę się spytać sprzedającego może to tylko błąd w opisie.

marko57

uparłeś się na acera widze ? :>

podałem ci wyżej linki do lepszych configuracji a ty na siłe tego acera chcesz i to z celeronem …

może nie pytaj nas o zdanie tylko kup to co chcesz i tyle :>

nie zauważyłeś że kolega w tej cenie chce mieć jeszcze system operacyjny - LEGALNY… a zatem wszystkie te konfiguracje odpadają, których linki podałeś wyżej (system Vista ok. 300zł). chyba że chesz by autor postu pracował w dosie. Alternatywą jest Linux ale tu potrzeba trochę wiedzy w zakresie Unixów.

zmusiła go do tego posiadana kwota albowiem nie od dzisiaj wiadomo że Acer ma niskie ceny laptopów zwłaszcza tych opartych na nieco słabszych komponentach.

na przyszłość radzę podchodzić do tematu solidnie.

zauważyłem że kolega ma do wydania ok 2100- 2200

a za 2300 kupi HP z vistą i lepszym configiem

np:

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/192872

tak jak napisał Turkissh zależy mi na windowsie i w kwocie ok.2000-2500zł a nie musi być acer no i z ramem od 1024 nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie dlatego proszę Was o poradę co kupić

nie widzę aby się znacząco różnił - jedynie procesorem o zaniżonym taktowaniu… i ma mniej pamięci operacyjnej 2gb pod Vistę by się przydało i jeszcze się oszczędza pare zł. celeron co prawda jest jedno rdzeniowy ale aż tak kolosalnej różnicy nie ma w przypadku laptopów z core zwłaszcza 1,6ghz, poza tym że cory mają zaawansowaną obsługę oszczędzania energii (podczas pracy na bateriach) czego brak w celeronach m. grać na obu i tak się nie da intel jest badziewny.