Kupno laptopa - porady. do 3200zł

(Kuchar) #1

Witam!

Na Samym wstępie chciałem serdecznie wszystkich powitać. Oto mój pierwszy, dziewiczy post :-D.

Mój problem polega na kupnie dobrego laptopa, który by miał służyć zarówno do gier jak i używania internetu.. Nigdy nie kupowałem laptopów, więc się na tym nie znam.. Dlatego proszę Was o pomoc. Cały zestaw ma mnie wynieść nie więcej niż 3200zł. Nie wiem także jakiej firmie ufać z kupnem laptopów.... to pozostawiam Wam..

pozdrawiam :slight_smile:

(Technik Elektro) #2

najwydajniejszy będzie Compal IFL90.

(Marcel Fafik) #3

W tej cenie raczej nie kupisz bardzo dobrego lapka do gier. Nie polecam ci HP i Della, bo to jakieś szroty, no chyba że masz dodatkową gwarancję za paręset złotych i lubisz smak ryzyka.Może jakieś tzw. kadłubki VBI (czyli zweryfikowane przez intela) gdzie karta graf i procek można wymienić.

Wpisz na Allegro VBI i poszukaj

(Kuchar) #4

A co sądzicie o [tym](http://www.komputronik.pl/Notebooki/HP_Compaq_/_Pavilion/Notebooki_HP_Pavillon_rozrywka_dla_domu/HP_Pavilion_dv6x000 15_4_cala_duza_wydajnosc_rozrywka_dla_domu/HP_Pavilion_dv6720ew_AMD_TL60_15_4 2GB_NV8400_250GB_VHP_/pelny,id,50412/) ?

(Technik Elektro) #5

bardzo przyzwoity laptop, choć karta graficzna ma niską wydajność.

(Marcel Fafik) #6

trudno w lapkach znaleźć coś lepszego od gf8600.

Ale ten całkiem fajny ok3250zł. Uwzględnij jeszcze gwarancję za ok 800 zł.

Komputronika nie polecam, bo to drogi sklep.

(Kuchar) #7

jeszcze jedno.. Dla laptopów lepiej posiadać kartę Nvidii czy ATI? Bo tak się właśnie zastanawiałem. Widziałem dużo laptopów z kartami ATI.

(Technik Elektro) #8

wszystko zależy od modelu karty.

(Kuchar) #9

Podajcie jakiej swoje propozycje odnośnie gobrych wg. Was laptopów :]

(Technik Elektro) #10

http://www.allegro.pl/item300140507_com ... a_0zl.html

(Nowy10) #11

technik_elektro , w Compalu teraz pracuje? :slight_smile:

ja wziąłbym coś Toshiby, ewentualnie HP

dobre i niezawodne

jakie to miały by być gry?

(Kuchar) #12

oo widze, że cacko.. jeżeli masz jeszcze cos fajnego na oku to zapodaj..

Jeszcze jedno pytanie Czym się różni IFL od FL? bo spotkałem takowe na allegro