Kupno laptopa w UK

Witam. Aktualnie przebywam w Londynie i w zwiazku ze zblizajacymi sie studiami chce kupic laptopa. Do wydania mam 700 funtow. Jak wiadomo laptopy jak i wiele innych rzeczy sa w UK tansze niz u nas w Polsce, tym bardziej, ze funt spada chce go kupic tutaj. I w tym miejscu zwracam sie z prosba do obeznanych w temacie ludzi, aby znalezc mozliwie najlepszy za taka cene. Wiadomo, ze chcialbym czasem pograc w nowsze gierki (GTA 4), no i chcialbym miec wiekszy ekran. Generalnie poszukuje mozliwie najlepszej maszyny za cene 700 funtow. KTos pomoze?

PS. W gre wchodza wszystkie sklepy jakie moge znalezc w Londynie. Z groy wielkie dzieki jesli ktos sie tego podejmie. Pozdrawiam serdecznie.

A ja tak przy okazji mam pytanie. Miał ktoś do czynienia z angielskimi komputerami? Chodzi mi o to, czy tamtejsza klawiatura bardzo się różni? Bo niemal każdy kraj na świecie ma własną klawiaturę, jedynym wyjątkiem jest Polska, gdzie jest klawiatura amerykańska. Co prawda istnieje polska klawiatura, ale producenci kiedyś olali nasz rynek i się nie przyjęła.

klawiatura angielska nie różni się niczym od amerykańskiej

[-X Ja mam laptopa kupionego w UK i klawiatura się różni choćby gdzie inndziej jest @ niż informują to przyciski itd

mam angielska klawiature i @ jest TEORYTYCZNIE w innym miejscu … mam polskiego winda xp sp3 i pomimo innego oznakowania klawiatury @ jest tam gdzie powinna (shift+2 ) przy czym obrazek małpy jest koło średnika … także ten taki kwadracik jest teorytycznie w innym miejscu (shift+3 na naszych) ale także #### działa normalnie na polskiej windzie tylda tez jest w innym miejscu… kilka przykładów a wsio działa jak na naszej klawce znaczy… amerykańskiej ;>

@ jest pod klawiszem 2 ,mam taką klawiature ,oprocz tego jeszcze dwa lub trzy klawisze są na odwrót thats it .a co do kupna laptopa zajrzyj do ARGOSA mają duży wybór

lepiej na necie kupic: http://www.laptopsdirect.co.uk/asp/versions.asp?rewrite=Toshiba_Satellite_Pro_P300-28M_Laptop_PSPCDE-03Q005EN&pagetype=version&page=

lub nawet uzywany z tej strony - zawsze w tydzien odeslac mozna… :roll: