Kupno laptopa

Witam. Mam doradzić wujkowi w sprawie kupna nowego laptopa. Nie jest on wymagający, więc szukam czegoś co znajdę w jakimś większym sklepie w Kielcach… Nie musi być to jakiś demon prędkości z niewiadomo jakim dyskiem. Chcę porządnego, solidnego lapka :smiley: coś poradzicie?

Hmmm… solidny? Pierwsze co przychodzi mi do głowy to Asus U36. Jeden z najlepiej wykonanych laptopów jakie wyszły ostatnio na rynek. Sam rozważałem jego zakup, ale niestety z powodu ciągłego przesuwania jego premiery zostałem zmuszony do zakupu innego laptopa (tego z podpisu).

Ten Asus dobry, ale matryca nieco mała :smiley: z opisu lapek całkiem, całkiem :wink: Ktoś jeszcze coś poleci?

HP Presario CQ56 - można dostać za 1099-1200zł w większości sklepów, w tym nawet w Biedronce :wink:

O! Myślę, że ten będzie dobry :smiley:

Nie powiedziałbym, żeby był on solidnie wykonany, ale jest tani, a to wielka zaleta dla kogoś mało wymagającego.

@ Kamil_W ja się też nie nastawiałem na super jakość tego HP tym bardziej, że kupowałem go w biedronce za śmieszne 1099zł ale nie jest wcale źle, obudowa jest dobrze spasowana i z dobrej jakości materiałów i naprawdę nie ma się do czego przyczepić, są laptopy 1000 razy gorzej wykonane od HP :wink:

Ogólnie bardzo trudno znaleźć laptopa w tej cenie i tak dobrym stosunku cena-jakość-wyposażenie (czyt. W7, LED)