Kupno Laptopa

Możecie mi polecić jakiegoś laptopa do 5tys. zł

poszukaj w sklepach komputronik czy ,Act w necie a co chcesz miec w tym laptopie powiedz najwazniejsze

no wszystko tz.procesor,karte graf,karte muzycz,twardego 60gb,nagryware,glosniki,plye glowna itp

To za 5 tys. takiego suuuuuper sie nie kupi, trzeba z czegoś zrezygnować na rzecz czegoś innego. Trzeba znaleźć kompromis 8)

Amd Athlon 2.8xp+,geforce fx 5600,512ramddr,nagryware jakos do 8x,60gb i reszta normalka ile to bedziekosztoawc

o rany nie kupuj nic w komputroniku tam obcinają gwearancje… i mają straszne ceny…

coty chcesz na laptopie grać :lol: ciężko sie gra :slight_smile: chyba ze NFSU :slight_smile:

Oile wiem to tego kompy sa do pracy biórowej :? wiec niema co extra badziewiów do niego wkładac :slight_smile:

Dobry zestawik to celek (2,4ghz), 512ddr400, jakiś Sis i wypalarka i dysk z 40GB i juz wychodzi koło 5k zł :wink:

musi być jakas dobra karta graficzna!

zgadzam się z mario,laptop służy głównie do pracy biurowej- wykresy, dane itp. więc nie potrzebuje ekstra grafiki, za to co chcesz mieć musisz wyłożyć co najmniej 7 tys.i to też zależy jakiej firmy.Pozdrawiam.

W Act bym nie radził bo z tego co się orientuję to zbankrutowali…

Ludzie robią różne rzeczy na komputerach - nawet przenośnych. Ja również kiedyś grałem na laptopie (właśnie w NFS :slight_smile: ), bo był lepszy od mojego starego komputera stacjonalrnego. Dziś już nie gram na komuterze prznośnym, aczkolwiek technika poszła naprzód i nie powinno to nadal sprawiać problemów… Co do laptopa do 5 tys. zł to chyba nie znajdziesz w takiej cenie sprzętu jaki przedstawiłeś, chyba że zrezygnujesz z laptopa na rzecz komputera biurowego :stuck_out_tongue: . Możesz przeglądnąć ofertę Vobis’u czy też Media Markt (o ile występują w Twoim miejscu zamieszkania). Często zdarzają się prawdziwe okazje, jednakże jeśli potrzebujesz dobrego komputera, odradzam Ci Media Markt - wątpię że znajdziesz tam coś porządnego i zarazem niezawodnego… Jeśli mogę Ci polecić jakieś marki to zobacz na HP i Toshibę - tyle że tu już masz wyższy próg cenowy. Ale komputery są starannie wykonane etc.

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

Tak jak koleżanka mówi: http://www.komputronik.pl

Symulacje sobie zrobisz i będzie wszystko na glanc. - Wybierzesz produkty do laptoka.