Kupno Monitora+RAM+Karta Graficzna

Witam staje przed trudnym zadaniem kupna tego co w tytule. Mam na ten cel równe 1000zł :!:

Wiem, że to nie dużo ale patrząc na Allegro można kupić wiele ciekawych rzeczy.

Na monitor mam max 600zł chciałbym żeby był to LCD. Na Allegro znalazłem coś takiego:

KLIK

Co o nim myslicie? 599zł, gwarancja 12miesięcy?

Druga sprawa RAM. Mam już kostke 256 i chciałbym dokupić 512 za MAX 200zł. Problem jest w tym że kompletnie się nie znam na RAM’ach i nie wiem jakie bym musiał dokupić aby moje 256 były kompatybilne z tymi nowymi. Wklejam więc screena z Everest’a.

9a2479a7579161c1m.jpg

Jeśli ktoś będzie wiedział co najlepiej będzie pasowało do tych obecnych to proszę o link z Allegro góra do 200zł.

Trzecia sprawa karta graficzna. To będzie chyba najtrudniejsze zadanie bo do 200zł nie kupie rewelacji, chociaż jestem dobrej myśli.

Moja płyta głowna to:

a30f1aee90dfaad6m.jpg

Chodzi o to żeby karta graficzna i ramy podeszły pod moją płytę.

To tyle. Jeśli ktoś ma chwilkę czasu to proszę o zapoznanie się z moim problemem i doradzenie tego co dobre za tą cenę.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Kyniu6

LCD za 6 stów to wyrzucenie piniezy. Zainwestuj w CRT 17 cali. ZA 5 stów masz SyncMastera, a sądze że gdy posuzkasz znajdziesz coś taniej.

Ram - kup jakiekolwiek DDRy szybsze niż 166 (233) (chodź i tak najtańsze są teraz 400). Przystusją się one do tych starych (wolniejszych).

Grafike Radek 9500 i przeróka na 8 potokowca. Ewentualnie zoabcz ile kasy Ci zostanie i wtedy rozpatrzymy inne karty.

W skelpie masz 36 i to pewne 36 a pozatym taki lcd nie jest zadobry do gier lepiej kup CTR nówke w sklepie 36 gwary wysoka rozdzielczość odświeżanie i z pod kąta bedzie nawed dobrze widać jaki lepsza widoczność.

Jak LCD to już porżądny za 1600zł a jak za 1000to lepiej CRT

Każda pamięć powinna być dobra(400 MHz) ja masz hynixa to kup hynixa 512 MB :wink:

Co do karty to ja bym proponował radka 9500 :wink: