Kupno myszki

Chciałbym kupić myszkę bezprzewodową, dokowaną (bez baterii) w cenie ok 60 - 70 zł… Jetsem w tej dziedzinie total noob, więc czekam na propozycje :slight_smile:

ja mam optyczna z kabelkiem i nie narzekam ale mi sie jakos wydaje ze beprzewodowki takie chociaz dobrej to nie kupisz za 60 zl :stuck_out_tongue:

Coś Mi się wydaje, że w takiej cenie takiej myszki nie kupisz :? (ale nie jestem pewnien).

Ostatnio widziałem myszkę w podobnej cenie która działa na podkładkę, tzn. Podłączasz podkladke i (chyba) myszke do USB i podkladka daje zasilanie dla myszki.

Mysz A4Tech NB-50

Mysz A4Tech NB-90

Tia tylko jemu chodzi chyba żeby bez podkładki “przewodowej” byla :stuck_out_tongue: :wink:

ja mam mysz optyczna na kablu i takom ci colecam u mnie sprawuje sie bardzo dobrze :stuck_out_tongue: 8) :slight_smile:

A4TECH

Optical 3D Mause

Model SWOP-3

koszt ok 40zł z kabelkiem jestem tą myszką zachwycony.

Ma rozdzielczość 200dpi ale śa też 800dpi które są bardziej dokładne ale musisz wtedy wykonać większy ruch myszką na przesunięcie kursora

tylko myszka z kabelkiem :slight_smile: ja mam 2 myszki :slight_smile: 1 Geniusa najzwyklejsza kulkowa jest bardzo cicha idealna do gier :slight_smile: 2 E5 troche głośnia optyczna bezprzewodowych nie polecam :slight_smile:

w tej chwili cie wysmieje … mam razera diamondback’a (1600 dpi), jak chcesz machac myszka po calej podkladce to tylko z 200 dpi, na mojej 1600 dpi ruszam tylko nadgarstkiem… wniosek z tego taki:

=>im wiecej dpi tym dokladniejsza myszka i lepsza<=

a jak nie chcesz duzo ruszac myszka zostaje ci zmienic ustawienie myszki w ps :stuck_out_tongue:

niekoniecznie, to wszystko można wyregulować w Panelu sterowania