Kupno nagrywarki z Label Flash


(matisto) #1

Witam w najbliższym czasie mam zamier kupic nagrywarke DVD z tech Label Flash i chciałem sie poradzić szanowynych ekspertów czy warto ? Może lepsza bedzie LightScribe? Proszę o zaproponowanie dobrego modelu w granicach 200-250zł. I jeszcze jedno czy ktoś ma fotke jak wygląda to etykietowanie płytek? Proszę o odp. POZDRAWIAM


(zciwo) #2

Koleżanka moja ma taką nagrywarkę.Koszt ok.250zł, ale niestety nie wiem jakiej firmy. Płytki z takim obrazkiem są ekstra, wyglądają ciekawie. Szkoda tylko, że są troche droższe od zwykłych (ok.2,5zł)


(JNJN) #3

BenQ 1655

W sieci krąży parę zdjęć.

Poczytaj tu:

http://www.cdrinfo.pl


(matisto) #4

Dziękówka! Może ktoś jeszcze ma jakieś propozycje, najlepiej z label flash. Czym się różnią te technologie??


(Mirmarek) #5

Porównanie technologii


(Bażant) #6

Ja mam tą nagrywkę, ona ma LightScribe nie Label Flash :wink:

Powiem jedno bardzo dobrze nagrywa i odtwarza wszelkiego rodzaju nośniki dvd jak i cd. Niestety nie mogę powiedzień jak wygląda nadruk wykonany w LS, bo niestety nie wszedłem w posiadanie takie nośnika, ale możliwe, że jutro bede miał :slight_smile: Co do porównania obu tych technologi to tu ma lepsze :wink:


(matisto) #7

Dzięki za porównania, myśle że wybiore nagrywarke z label flash z czego wiem to dostępne są tylko dwa modele ale to nie szkodzi. Dzięki jeszcze raz Pozdro!


(M Krupa) #8

Witam.

Mam nagrywarkę NEC z LabelFlash.

Czy można dostać płyty CD-R z możliwością zrobienia nadruku? Bo do LightSribe są dostępne, ale na takich nadruku nie będę mógł zrobić.

Kumpel nagrał pare kawałków i chciałem mu to jakoś ładnie opakować, zamiast bazgrać flamastrem.


(Technik Elektro) #9

http://allegro.pl/search.php?string=Lab ... egory=4484


(M Krupa) #10

Tylko że tam są same DVD. Więc albo będziemy musieli zmienić plany i zrobić DVD z mp3, albo wtajemniczyć kogoś, kto ma nagrywarkę z Lightscribe.

Płytki można nawet poniżej 2zł kupić.