Kupno nagrywarki?

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem nagrywarki ale za bardzo to się nie orientuję jaką kupić do wydania mam jakieś 500 zł prosił bym o pomoc dzięki.

CDR czy DVD ?

:o a po co ci aż tyle kasy na nagryware :slight_smile: no chyba ze to ma byc jak kolega pyta

a tak poza tym to zależy od przeznaczenia nagrywarki czy to ma być na własne potrzeby do nagrania od czasu do czasu czego czy na masowa skale?? :smiley:

nie napisałem że musi być za 500 zł tylko , że tyle mogę wydać a dobrze może być za 200 byle była dobra .

No ale DVD czy CDR ?? Jak DVD, to ino bierz TDK [460zł] :D.

taką by miała wszystkie mozliwości nagrywania

no to DVD :slight_smile:

Hehe, no to DVD. Polecam Ci tą nagryware: KLIKNIJ!

Chyba, że to do celów bardziej profesionalnych i zajmujesz się głównie autoringiem DVD itp, to polecam TDK 880N KIT - to jest sprzęt :].

PS. nie kupuj z allegro :x

Ta jest porządna:http://www.cdrinfo.pl/software/stronaspw.php?oneid=4366143648&a=16

Dlaczego,hmmm?? Jeśli jest nowa,z gwarancją to nie widze powodów,żeby nie kupować na allegro :?

DLACZEGO ? KOLEGA KUPIL PROCESOR , I ZAMIAST TEGO DOSTAL PUDELKO ZAPALEK :? :x

Kolego, trzeba patrzeć od kogo się kupuje. Od tego są komentarze.

Przeprowadzałem na allegro mniejsze i więkdze transakcje wiele razy i odpukać ani razu się nei nadziałem, także nie wprowadzaj w błąd,

I co nie kapnoł sie. Wybacz pudełko zapałek a procesor. Wielkość pudełka. Coś mi sie zdaje ze zmyślasz. :?

nigdy nie kupiłbym na allegro. Jak już to w hurcie w komputroniku. Kiedyś słyszałem w radiu taką sytuację że koleś kupił komóre przez allegro a dostał zapakowaną cegłę budowlaną :o :o :? :?

Jak chcesz kupic nagywarke, cd-rom i dvd w jednym to kup nagywarke combo!

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale combo to połączenie nagrywarki CDRW i napędu DVD

Obecnie chyba lepiej kupić nagrywarkę DVD (też jest wszystko w jednym) :slight_smile:

nie mylisz się :wink:

Ja polecam tą: Klik

ta jest calkiem calkiem jak na razie klienci sie na ni nie skarza link

polecam LG GSA-4163 BOX