Kupno nawigacji satelitarnej do samochodu

witam poszukuje dobrej nawigacji stelitarnej z cala europa myslalem osobiscie o tom tom one europe tylko chyba ten ma wszystkie kraje europy zachodnioej czyli tylko do niemiec chyba ze ktos posiada mapy poski ktore moge dograc i pytanie jak to zrobic dziekuje za wszystkie posty .

Jesli chodzi o dogrywanie to zwyczajnie wrzucasz na karte (Sd albo jaka tam jest w srodku) i masz … oczywiscie do odpowiedniego folderu .

A skad wziasc mapy ? Najlepiej ze sklepu :stuck_out_tongue:

Polecam TEN model. Szybkość wytyczania trasy i ilość firmowo wgranych map, powinna zaspokoić potrzeby każdego użytkownika.

Hejka! Kup samo urzadzenie do nawigacji bo z programem sie nie oplaca, AutoMape 4.1, MapeMap 4.0, AutoPilot, iGo czy Tom Toma sciagnij sobie z torentow za darmo i sam sobie zainsataluj bedziesz mial cala europei rozne programy. Pamietaj tylko zeby kupic duza karte pamieci najlepiej 6-8 GB. Pozdrawiam

Kolega ma taką navi:

http://tiny.pl/jjb7

I bardzo sobie chwali. Nawet u niego na wsi pokazuje boczne drogi itp. :mrgreen:

Słyszałem o nim dużo dobrego. Więcej niż o jakimkolwiek Tom Tomie :wink:

Ja się tak troszke podczepie pod temat. Za nawigacje płaci się jakiś abonamencik czy coś takiego, czy jak już się zakupi sam odbiornik z programem to wystarczy??

Żadnego abonamentu. Koszt korzystania to koszt zakupu sprzętu.

hmmm… mam lepszy pomysł… szybsze transfery

LINK