Kupno nowego kompa

Znalazlem oferte w media markt kompa za 1999 zlotych(killerów dwóch)o parametrach 1024 ram 160 gb 2.66mhz karta graf.ati radeon z klawiatura i myszka w tej promocji byl jeszce monitor plaski 17 benq.

I teraz mam pytanie do media markt i obslugi tej firmy czy oplaca sie kupowac takiego kompa za taka dcene i czy w media markt?? czy nie lepij zlozycz prosze doradzcie mi i odpiszcie narazie :frowning:

:smiley:

za dużo nie podałeś. Chociażby jaki to procesor. W media markt bym nie kupował nigdy kompa :?

Generalnie w kompach z hipermarketów prawie zawsze jest jakaś “mina” - żenująco cienka płyta główna, tragiczny zasialacz, system opracyjny DOS… o tym ci w sklepie na reklamówce nie napiszą. Poza tym komp jest plombowany i masz gwarancję na całość. Zechcesz dokupić pamięci czy wymienić grafę (cokolwiek) - otworzysz go i tracisz gwarancję na wszystko. Podsumowując -ja bym się nie pchał w kompa z hipermarketu. Oszczędność na cenie może sie okazać pozorna,a jakość podzespołów przeważnie jest kiepskawa

Nie warto kupować. Zdecydowanie lepiej złozyć komputer z części :smiley:

Podpisuje się pod wypowiedziami kolegów…

Nie warto kupować gotowców bo zawsze jest jakiś chaczyk… najczęściej jest nim płyta główna.

Polecam Ci złożyć kompa i mieć święty spokój.

Lepiej złożyć kompa.

Twierdzę, że Ci co nie znają się na sprzęcie to kupują gotowca… :slight_smile:

Media Markt mowimy stanowcze NiE :!:

To czego je zadajesz tutaj na forum :smiley: :smiley: :smiley: