Kupno nowego komputera

git3.png

No dobrze to niech już będzie ta obudowa CM elite 335 :slight_smile: To teraz wszystkie części będą ze sobą kompatybilne? :smiley:

Tak, możesz śmiało zamawiać :slight_smile:

GHN 500W jest nie opłacalny jak za ~20 zł więcej jest Fractal Integra 500W z lepszym okablowaniem (2x wtyk PCI-E co dla GTS450 się przyda jak chcesz mieć grafikę od nV), i gwar na 3 lata.

A Forton 460w zasilacz da rade z podzespołami na obrazku 3 posty wyżej? :slight_smile:

Da radę i to z zapasem, na +12V ma 408W, ten komp pobierze max 220-250W, tylko że przez przejściówki zrobi Ci się nieco bałaganu w kompie, i przejściówki zwykle są marne, mi ostatnio w molex na sata wypadł jeden styk, i styki się bujają że czasem ciężko coś podłączyć.

Pisałem do tych z esc.pl i napisali, że obudowa elite 332 będzie śmigać i że nie będzie problemów… mam nadzieję

A oto zestaw komputerowy, który już raczej kupię. I muszę mieć 1000000% pewności, że będzie śmigać :slight_smile:

Także wypowiadać się :slight_smile:

1234el.png

Będzie na 100%!

Zastanów się nad Vertex3D Radeon HD5770 1GB DDR5 /128bit/ DVI/HDMI. W większości testów wypada ciut lepiej od GTS450, a jest tańsza o 40zł i pobiera mniej mocy.

EDIT.

Widzę, że Tobi wyżej już to zasugerował, ale propozycja pozostała bez odzewu, więc jednak swój post zostawię.

Już przysłali mi komputer :slight_smile: Komputer dostałem 2 dni po złożeniu zamówienia na esc.pl, więc serdeczne polecam ten serwis. Dzięki wam również za pomoc w wybraniu zestawu. Temat myślę, że do zamknięcia.

A jeszcze mi powiedz czy chłodzonko w tym komputerze nie jest zbyt głośne?

Chłodzenie nie jest głośne, zauważalne jest dopiero wtedy gdy gram w jakąś bardzo wymagającą grę np. Call of Duty Black Ops… ale to dopiero po jakiejś godzinie grania :slight_smile: Mnie akurat głośność komputera nie przeszkadza bo korzystam ze słuchawek non-stop. Nie mam w domu jakiegoś wyspecjalizowanego miernika decybeli więc ci nie powiem dokładnie jak głośno szumi stacja :slight_smile:

Nie no ok, chciałem taką subiektywną opinie usłyszeć, bo narzekają na te coolery od Phenomów.